Connect with us

Espor

Twitch bit ne kadar? Twitch’in bağış sisteminde en yüksek ve en düşük değerler ne?

#Twitch bit fiyatları ne durumda, 100 bit ne kadar ediyor?

Twitch bit ne kadar sorusu birçok Twitch izleyicisi tarafından soruluyor. Dünyanın birçok bölgesinden yayınlarına devam eden yayıncıları için kendi bağış sistemini oluşturan Twitch, izleyenlerin yayıncılara bağışlar yapabilmesi için bit sistemini oluşturmuştu.

Bağış yapanlar bilse dahi daha önce bağış yapmamış ve takip ettiği yayıncıya bit ile bağış yapıldığını gören birçok izleyici, bu bitlerin ne kadar olduğuyla ilgili sorular soruyor. Biz de bu içeriğimizde Twitch’in resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, Twitch bit ne kadar sorusuna cevap vereceğiz.

  • 100 bit: 1,40 dolar
  • 500 bit: 7 dolar
  • 1,500 bit: 19,95 dolar (%5 indirimde)
  • 5,000 bit: 64,40 dolar (%8 indirimde)
  • 10,000 bit: 126 dolar (%10 indirimde)
  • 25,000 bit: 308 dolar (%12 indirimde) 

Twitch bit ne kadar sorusunu tamamladığımız göre, bit’in ayrıcılıklarına da göz atabiliriz. Bit satın aldığınızda “Cheer”e sahip olursunuz ve özel ifadeler yollayabilirsiniz. Firmanın resmi internet sitesinde şu bilgiler verilmiş:

Bits satın almak için hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim?

Bit’ler, Amazon Payments ve PayPal ile satın alınır.

Nasıl Cheer yapabilirim?

Bit satın aldığınızda ve bir kanal sayfasındaki sohbet giriş penceresine girdiğinizde, “cheer” ve kullanmak istediğiniz Bit sayısını yazın. Veya sohbetin sağ altındaki Bit cevher simgesine tıklayın ve açılan menüden Bit cevher ifadesini veya diğer Cheermote’u seçin.


Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor