Connect with us

Espor

Twitch İstatistikleri: Fortnite şimdi de LoL’ü ikiye katladı!

#Twitch: Fortnite şimdi de LoL’ü ikiye katladı.

Oyun dünyasının her geçen gün yükselen değerlerinden Fortnite, Twitch istatistiklerinde espor dünyasının öne çıkan oyunlarını katlamaya devam ediyor. Zaman zaman toplarsa da hali hazırda büyük bir düşüşün içinde yer aldığı görülen CS: GO ve PUBG gibi yapımların arasında sıyrılıp zirveye oynayan Fortnite, 28 Mayıs – 3 Haziran tarihleri arasında da -toplamda- 30 milyon saatten fazla izlendi.

İki hafta önce paylaşılan raporda kendi elinde olan Twitch rekorunu bir kez daha kırarak 31,9 milyon saat izlenen Fortnite, geçtiğimiz hafta raporuna göreyse 30,5 milyon saat izlenirken, bu haftanın raporuna göre 30,9 milyon saat izlendi. Fortnite’ın 30,9 milyon saat izlendiği bu haftada League of Legends 15,5 milyonda kalırken, CS: GO 11,6, PUBG ise 9,8 milyon saat izlendi.

28 Mayıs – 3 Haziran Twitch İstatistikleri

Karada düşüş yok

Espor etkinliklerinin hızlanmaya başladığı dönemde League of Legends, CS: GO ve PUBG gibi yapımların Fortnite’a yaklaşacağı ön görülse de Fortnite’ın son üç haftadaki 30 milyon saati aşan performansının ne zaman düşüşe geçeceği şimdilik kestirilemiyor. Oyunun güncelliğini koruma anlamında güncellemeler yapan yetkililer, yapımlarının bir süre daha Twitch’in zirvesinde yer alacağına kesin gözüyle bakıyorlar diyebiliriz.

Twitch İzlenme Süreleri: Hangi oyun ne kadar izlendi?

emre@playerbros.com

1 Yorum

1 Comment

  1. Maçuka

    9 Haziran 2018 - 13:30 at 13:30

    FORTNİTE ÖNDE AMA SİZİN KANALDA HEP LOL BAŞKA BİŞEY YOK DAHA ÇOK FORTNİTE ATIN

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor