Connect with us

Espor

Twitch Prime ve Amazon Prime nasıl iptal edilir?

Bedava skin alırken aktif edilen Twitch Prime ve Amazon Prime nasıl iptal edilir?

Geçtiğimiz haftalarda sizler için hazırladığımız Fortnite Bedava Twitch kostümü nasıl alınır rehberinden sonra gerek yorum bölümünden gerek ise sosyal medya üzerinden bizlere sıkça Twitch Prime üyeliği nasıl iptal edilir ve Amazon Prime üyeliği nasıl iptal edilir gibi soruları sordunuz. Bizde sizler için bu soruları cevaplıyoruz.

Amazon Prime nasıl iptal edilir?

Amazon Prime, müşterilere video, müzik, e-kitap, ücretsiz kargo ve diğer Amazon’a özgü çeşitli hizmetlere yılda 99 dolarlık anlaşmalara erişim sağlayan bir üyelik programıdır.

 1. Öncelikle ilk olarak iptal etmek istediğiniz Amazon Prime hesabının bağlı olduğu Amazon hesabınıza girip, sağ üstte yer alan Your Account sekmesine tıklayıp daha sonra Your Prime Membership’e tıklıyoruz.
 2. Daha sonra açılan Your Prime Membership sayfasında sol tarafta yer alan End Membership’e tıklıyoruz.
 3. Tıkladıktan sonra ise karşımıza Are you sure you want to end your membership soru ve 3 seçenek çıkıyor. Bu üç seçenekten End Membership butonuna tıklıyoruz.
 4. Amazon karşımıza seçenek sunmaya devam ediyor. Bu sefer ise iki seçenek sunup üyeliğimizi hemen şimdi mi yoksa belirttiği tarihte mi bitirmek istediğimiz soruyor. Hemen ise End Now, sonra iptal edecek isek End Later butonuna tıklıyoruz.
 5. Ve mutlu son! Amazon Prime üyeliğiniz sona erdi.

Twitch Prime ve Amazon Prime nasıl iptal edilir?

 

Twitch Prime nasıl iptal edilir?

Twitch’in belirttiğine göre Amazon Prime üyeliğinizi iptal ettiğinizde Twitch Prime‘da iptal olmuş oluyor fakat siz yine de emin olabilmek için Amazon üzerinden aboneliklerinizi kontrol etmeniz faydalı olur.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. yusufcan@playerbros.com

6 Yorum

6 Comments

   Leave a Reply

   E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


   Espor