Connect with us

Espor

Twitch Prime, Twitch ve Amazon ortaklığıyla isim değiştiriyor!

Twitch Prime yeni hali Prime Gaming ile bizlerle buluştu!

twitch prime gaming

Twitch Prime, Twitch ve Amazon ortaklığıyla isim değiştiriyor. Şu anda hedefini yansıtmadığını düşündükleri için bu iki marka ortaklığında Prime, artık yepyeni bir isme sahip olacak!

Twitch Prime, üyeler için daha anlaşılır hale gelmesi açısından ismini Prime Gaming olarak olarak değiştiriyor. İçerisinde Prime Music ve Prime Video gibi içeriklerin de bulunmasından dolayı Gaming gibi geniş kapsamlı bir isim altında toplanmasına karar verilmiş gibi duruyor.

Prime Gaming, üyelerin eşsiz bir oyun deneyimi yaşamasını sağlamak için çabalayacak yeni bir platform. Heyecan verici içerikler, hali hazırda sevdikleri oyunlar, yeni oyunlar gibi bir çok içerik sağlayacak bir oluşum. Ayrıca tüm bunlar Amazon Prime üyeleri için de geçerli olacak.

Son günlerin popüler oyunu Fall Guys mobil platformda bizlerle olabilir

Prime Gaming, kullanıcılarına büyük bir oyun yelpazesinden içerikler sunacak. Bunlara sınırlı sürede erişilebilecek özel oyun içi eşyalar da dahil olacak. Her ay yenilenecek farklı oyunlar için oyun içi eşyalar da alabileceksiniz. Bunun yanında şimdi de olduğu gibi sevdiğiniz bir Twitch kanalına abone olmanızı da sağlayacak.

Ayrıca Prime Gaming, yayıncılara daha fazla seyirci çekerek büyümeleri için de yardımcı olacak.

Prime Gaming’i buraya tıklayarak denemeye ve faydalarından yararlanmaya başlayabilirsiniz!


2020 LEC Yaz Mevsimi Finalleri’ni nasıl izleyebilirsiniz?

Elinden kalem düşmeyen...

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: Amazon Prime Türkiye'de kullanıma açıldı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor