Connect with us

Espor

Twitch PUBG yayınları için ek olarak filtre seçenekleri sunacak

Twitch PUBG yayınları için ek olarak filtre seçenekleri sunacak.

Twitch PUBG yayınları için ek olarak filtre seçenekleri sunacak

Twitch, izlemek istediğiniz PlayerUnknown’s Battlegrounds yayınını bulmanıza yardımcı olmak için yeni özellikleri kullanıma sundu.

Popüler Battle Royale oyununun Twitch’teki izleyicilerinin, oynanmakta olan oyunun moduna göre canlı yayınları filtrelemelerine ve oyunda ne kadar zaman geçtiğine dair yeni filtre seçeneklerini izleyicilerine sunuyor.

Özel filtrelerde bir izleyici, yayınları yalnız, ikili veya takım maçlarında izlemek isteyip istemediklerini belirlerken, oyunda kaç oyuncunun kaldığına bağlı olarak yayınları filtreleyebilir. Seçenekler arasında 25’ten fazla oyuncuyla oynanan oyunlar, 25 ile 50 oyuncu arasında oynanan oyunlar ve 25’ten az oyuncuyla sona yaklaşan oyunlar da var.

Twitch’teki bu filtreler, oyuna göre farklılık gösteriyor

Bu filtreler izleyicilere, maçların erken dönemlerinde zahmetli ve bazen sıkıcı bir şekilde loot sürecinin bir kısmını atlatma ve en heyecan verici kısımlara geçme fırsatı tanımak için faydalı görünüyor. Bazı izleyiciler hala oyunların tamamını izlemeyi tercih etse de, bu özellik diğerlerine sadece belirli bölümleri veya oyun türlerini izlemesini sağlıyor.

Özel filtreler geçmişte diğer oyunları izleyenlerin yabancı olmadığı bir özellik. League of Legends ve Overwatch’ta karakterlere özel filtreler ve CS: GO’daki haritalar için özel filtreler platformda bulunuyordu.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor