Connect with us

Taktik Savaşları

Twitch Rivals: Taktik Savaşları’nda ilk gün tamamlandı

Temsilcilerimizin başarılı performans sergilediği turnuvada ilk gün tamamlandı. Heyecan, bugün oynanacak karşılaşmalarla devam edecek.

Twitch Rivals

Toplamda 64 oyuncunun 125 bin dolar ödül havuzuna sahip turnuvada mücadele ettiği Twitch Rivals: Taktik Savaşları’nda ilk gün karşılaşmaları tamamlandı.

Taktik Savaşları: Yeni yama, yeni şampiyon ve dereceli sistemi!

Temsilcilerimizden wtcN, Thaldrin ve Uthenera’nın da mücadele ettiği Twitch Rivals: Taktik Savaşları’nda ilk gün karşılaşmaları tamamlandı ve üst tura çıkmaya hak kazanan isimler belli oldu. 5’er maç üzerinden oynanan karşılaşmalarda Uthenera, lobisinde 3 defa birinci olmayı başardı ve topladığı puanlarla üst tura çıkmaya hak kazanan 16 kişiden biri oldu. Bir diğer temsilcimiz wtcN’de genel olarak iyi bir performans sergiledi ve lobisinde 1 kere birinci olmayı başardı. Gösterdiği iyi performansla sürekli üst sırada bulunan wtcN’de bir üst tura çıkmaya hak kazandı. Turnuvada mücadele eden üçüncü ve son temsilcimiz Thaldrin’in performansı ise üst tura çıkmak için yeterli olmadı ve temsilcimiz turnuvayı kapatmış oldu. Temsilcilerimiz şu ana kadar turnuvadan kazandığı tutar şöyle:

Bugün oynanacak 2. turla birlikte Twitch Rivals: Taktik Savaşları’nda heyecan devam edecek. Türkiye saati ile 19:00’da başlayacak turnuvada temsilcilerimiz ayrı lobilerde mücadele edecek. Lobilerini ilk 4 sırada tamamlayan oyuncuların finale çıkacağı günde toplanan her bir puan çok büyük önem taşıyacak. Lobi A ve Lobi B oyuncuları ise şöyle:

Okumaya ve yazmaya meraklı biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Taktik Savaşları