Connect with us

Güncel

Tyler Blevins, Hollywood’un en büyük yetenek ajansı CAA ile anlaştı

Tyler Blevins namı diğer oyun fenomeni “Ninja”, Hollywood’un en büyük yetenek ajansıyla sözleşme imzaladı.

Tyler Blevins

Tyler Blevins namı diğer oyun fenomeni “Ninja”, Hollywood’un en büyük yetenek ajansıyla sözleşme imzaladı.

Mixer’ın kapanmasıyla çalkantılı bir yıl geçirdikten sonra Ninja Youtube’a ve ardından Twitch’e geri döndü. Fortnite yayıncısı şimdi 2020’yi benzeri görülmemiş bir hareketle tamamlamaya karar verdi.


THR’ye göre Twitch’te 16 milyondan fazla takipçisi olan Ninja, Yaratıcı Sanatçılar Ajansı (CAA) ile bir anlaşma imzaladı. Daha önce, özellikle yayıncılara odaklanan yetenek ajansı Popdog / Loaded tarafından temsil ediliyordu.

CAA, Brad Pitt, Ariana Grande ve Tom Cruise gibi dünyanın dört bir yanındaki tanınmış ünlüleri temsil eden en büyük Hollywood yetenek ajanslarından birisi olarak biliniyor.

CAA ajansı, spor dünyasından müziğe, oyunculara ve tabii ki oyun dünyasına kadar çok çeşitli kamuya mal olmuş kişileri kapsamaktadır. Dr. Disrespect gibi tanıdık yüzler bile CAA’ya katılan ilk yayıncılardan biriydi.

Bu yeni anlaşmanın Ninja’ya ne tür fırsatlar getireceğini söylemek için henüz çok erken. Ancak Dr. Disrespect’i örnek alırsak, ajansın heyecan verici olduğu açık. Logan Paul, Amanda Cerny, ajans tarafından temsil edilen daha ünlü internet kişiliklerinden sadece birkaçı. Dolayısıyla, bu tür influencer’lar ile büyük işbirlikleri mümkün olabilir.

Yeni gelecek VALORANT ajanı bir samuray olabilir!

Moba ve FPS oyun meraklısı, sıkı Espor takipçisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel