Connect with us

Espor

Ubisoft, Rainbow Six espor için Avrupa planlarını açıkladı

Ubisoft, Rainbow Six espor için Avrupa planlarını açıkladı

rainbow six

Şirket bugün yaptığı açıklamada, Avrupa’daki Rainbow Six espor rekabetinin yaklaşık bir ay içinde başlatmayı hedeflediklerini söyledi. Ayrıca ligin espor sektöründe önde gelen organizasyonları içeren yeni yapılandırılmış takımlarla başlayacağını duyurdu. İlgili takımlar Rogue, Virtus Pro, G2 Esports, Team Secret, Natus Vinceere ve Team Vitality gibi takımlar olarak biliniyor. Rekabet hem Twitch hem de YouTube’da yayınlanacak. Ubisoft bahsedilen bu yeni espor planlarını, paylaştıkları bir video ile tanıttı.

Ligin play-off’ları aralık ayında oynanacak. Lig gelecek yıl için ligden kimin çıkarılacağını belirlemek için bu düşme play-off sistemini kullanacak.

Avrupa Ligi ile birlikte Ubisoft, profesyonellerin sahnede tecrübe ve ün almalarını sağlamak için yeni bir “Avrupa Challenger Ligi” ekliyor. Bu lig sonbaharda oynamaya başlayacak. Challenger ligi için format veya program hakkında başka bilgi verilmedi. Ubisoft, R6 Avrupa e-spor yapısındaki revizyonun yanı sıra hayranların izleme deneyimini değiştirme planlarını da açıkladı. Maçlar çevrimiçi olacak olsa da, lig Fransa’daki yeni bir stüdyodan canlı olarak yayınlanacak ve bu da onlara hayran deneyimini geliştirmek için bazı özellikler ekleme kapasitesi verecek. Ubisoft ayrıca, editoryal parçalar, tartışmalar ve etkileşimli içerik dahil olmak üzere eşleşmelerin kapsamını desteklemeye yardımcı olmak için hayranlarına “yeni içerik türleri” vaat ediyor.


İlginizi Çekebilir:

Warzone, Verdansk haritası yeni keşfedilen nükleer bomba ile değişiklikler görebilir

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor