Connect with us

Güncel

Ubisoft, Rainbow Six Extraction’ın çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu!

Rainbow Six Extraction’ın 16 Eylül’de çıkış yapması bekleniyordu.

Ubisoft, Rainbow Six Extraction’ın Ocak 2022’ye kadar ertelendiğini duyurdu. Oyunun iki ay içinde 16 Eylül’de yayınlanması planlanıyordu. Şirket tarafından paylaşılan blog yazısında, Rainbow Six Extraction ve Riders Republic’in önceden duyurulan tarihlerde çıkış yapmayacağını duyurdu.

Ertelenme hakkında Ubisoft blog sayfasından yapılan açıklamada: “ Bu vizyonu hak ettiği şekilde Ocak 2022’de hayata geçirmek için ek zaman ayırma fırsatını benimsiyoruz. Rainbow Six: Extraction ile hedefimiz, işbirlikçi oyunlar hakkında oynama ve düşünme şeklinizi değiştiren tam teşekküllü bir AAA deneyimi sunmaktır. Missing In Action veya The Sprawl gibi benzersiz özelliklerle, her görev gergin ve zorlu bir deneyim olacak şekilde ayarlanmıştır.

Oyun, ilk gün tüm platform kullanıcıları arasında çapraz oynamayı ve çapraz kaydetmeyi destekleyecek. Hem Tom Clancy’s Rainbow Six Siege hem de Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction sahipleri, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’deki 18 operatörden oluşan tüm listeyie erişim hakkı kazanabilecek ve her iki oyunda da United Front kozmetik paketlerini elde etme şansına sahip olacak.

Rainbow Six Extraction’ın oynanış videosunu izlemek istiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyunun ertelenmesi hakkındaki düşüncelerinizi hemen aşağıda yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Gamescom 2021’de yer alacak oyun şirketleri belli oldu

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel