Connect with us

Espor

UFC 3’de yeni güncelleme ile Gökhan Saki geldi

Açık ara en gerçekçi dövüş oyunlarının başında gelen UFC 3‘de yeni gelen güncelleme ile Gökhan Saki de oyuna dahil oldu. UFC 3, Gökhan Saki ile beraber ilk defa altı vuruş kombosu olan dövüşçüye sahip oldu.

Gerçek bir dövüşe hazır mısınız?

Sahip olduğu oyun modları ile heyecanı bir an olsun bitmeyen oyunda, gerçekçilik ise neredeyse kendinizi dövüşüyormuş gibi hissetmenize neden alıyor. Sadece oyun motoru değil, çevre motoru da oldukça gelişmiş durumda. Yani hakemler, çevredeki insanlar da oldukça gerçekçi. Eğer dövüş sporlarına merakınız varsa veya oyunlarını oynamaktan zevk alıyorsanız, UFC 3’ü kesinlikle size tavsiye ediyoruz.

Oyun beğeni yağmuruna tutulmuş!

UFC 3, gerek oyuncular tarafından gerekse haber platformları tarafından oldukça fazla beğeni almış. Oyuna 50’nin altında puan veren neredeyse yok gibi. Çoğunluk oyunu 70 ile 100 puan arasında değerlendirmiş. Bu da bize oyunun ne kadar başarılı bir şekilde yapıldığını gösteriyor. Zaten oyunun yapımcısı simülasyon oyunlarının bir numarası EA olunca, bu kadar gerçekçi bir oyun çıkması da bizleri şaşırtmıyor.

Gökhan Saki oyunda altı vuruş kombosu olan tek dövüşçü!

Oyuna gelen yeni güncelleme ile Gökhan Saki de oyuna dahil oldu. Usta dövüşçü bu durumu resmi twitter hesabından duyurdu. Gökhan Saki oyunda altı vuruş kombosu olan tek dövüşçü. Türk’ün gücü oyunda da kendini belli ediyor.

Gökhan Saki’nin bir isteği var!

Gökhan Saki güncelleme haberini verdikten sonra oyunculardan bir de istekte bulundu. Oyunu güncelledikten sonra kendisini seçmelerini ve yaptıkları güzel komboları, knock downları ve knock outları kendisine göndermelerini istedi. Gönderilen güzel görüntüleri kendi instagram hesabının story bölümünden paylaşacağını belirtti.

Bu gerçekçilik Gökhan Saki ile daha da sert olacak!

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor