Connect with us

Espor

“Uluslararası turnuvalarda iyi oynayınca kızlar yazıyor. Bu şansı kaçırmaz”

Uthenera: “Uluslararası turnuvalarda iyi oynayınca kızlar yazıyor. Bu şansı kaçırmaz.”

Şimdilerde Rift Rivals 2018’de Türkiye adına mücadele eden BeykentUni YouthCrew için sosyal medyadan yorumlar da gelmeye devam ediyor. Riot Games’in Türkiye pazarına giriş yaptığı dönemlerden, bir süre öncesine kadar espor sahnesinde oyuncu ve koç olarak yer alan Şükrü “Uthenera” Şentürk de Twitter’dan yorumlarına devam ediyor.

Daha önce Bursaspor’un üst koridor oyuncusunun kesinlikle değişmesi gerektiğini belirten Uthenera, şimdi de Kaan “Elwind” Atıcı yorumlarında bulundu. Elwind’in arkadaşı olduğu bilinen Uthenera, karşılaşma hakkında “Elwind kardeşim taşır bu oyunu. Uluslararası turnuvalarda iyi oynayınca kızlar yazıyor. Bu şansı kaçırmaz.” yorumunda bulundu.

Ayrıca YouthCrew’ın takım içindeki kopukluğu hakkında da bir yorum yapan eski koç, “Crew, takım içi iletişimi kesip(varsa) bu şarkıyı son ses açıp oynamalı” diyerek “Hasta – Remix” parçasını paylaştı. Temsilcimiz şimdilerde VCS temsilcisi Vikings ile bölgemizin ilk galibiyetini almaya çalışıyor. Karşılaşmayı buraya tıklayarak ulaşacağınız haberimizden izleyebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor