Connect with us

Espor

Unknownpros 5 kişilik VALORANT takımı kadrosunu duyurdu

.@Unknownprosgg VALORANT kadrosunu açıkladı! @BurakAkbalk6, @EApaydinn, @SHNAZNNN, @duhaxval, @kippermanVL

Unknownpros

Unknownpros VALORANT takımının resmi kadrosunu Twitter adreslerinden açıkladı. Henüz yeni kurulan organizasyonun kadrosunda genç yeteneklerin yanında VALORANT sahnesinden tanıdığımız isimler de bulunuyor.

Unknownpros VALORANT kadrosu:

  • Burak “EXTREMEE” Akbalık
  • Ege “Senior Surprisee” Apaydın
  • Ege “SHNAZNNNN” Tarhan
  • “Duhax”
  • Taylan “Kipperman” Toprakçı

EXTREMEE, Senior Surprise ve SHNAZNNNN oyuncuları daha önce aynı takımda oynadılar. Bu oyunculardan EXTREEME “smoker“, Senior Surprise “duelist” ve SHNAZNNNN ise “sentinel” rolünde takımda yer aldı.

Öte yandan Duhax daha önce Mod-Z ve 1907 Fenerbahçe Esport takımlarında genellikle “smoker” rolünde, Kipperman ise Dark Passage, DEVOTEES, Crest Esports, No Org Found, fastPay Wildcats ve Sangal Esports takımlarında sadece “duelist” rolünde yer aldı.

Unknownpros organizasyonu bu ay kurulmasıyla birlikte VALORANT kadrosunu da duyurmuş oldu. Kadrosunda genç ve daha tanınmamış isimlerin yanında 1907 Fenerbahçe Esports ve Sangal Esports gibi büyük takımlarda oynamış tecrübeli oyunculara da yer verdi.

Playerbros ekibi olarak yeni kurulmuş Unknownpros ekibine ve oyuncularına başarılar diliyoruz. VCT 3. Aşama ile ilgili merak ettiklerinizi aşağıdaki haberimizden öğrenebilirsiniz.

VCT 3. aşama formatı nasıl olacak, mücadeleler ne zaman başlayacak?


Digital Athletics Wild Rift kadrosunu açıkladı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor