Connect with us

Espor

Ünlü ormancı Crystal’dan çok ilginç bir Twitch yayını geldi

Pars Esports’un ormancısı Crystal, Twitch’de daha önce görülmemiş bir yayın yaptı.

Bir zamanlar Türkiye’nin en iyi LoL takımlarında yer alan ormancı Atakan “Crystal” Aydın, Twitch’de bir esporcunun daha önce yapmadığı tarzda yayın yaptı.

League of Legends Türkiye tarihinin gördüğü en iyi Türk ormancıları arasında yer alan Crystal, Twitch’de daha önce eşi benzeri görülmemiş bir yayın yaptı. Ünlü ormancı izleyicilerine sesli bir şekilde kitap okudu.

Şu an Pars Esports adına forma giyen ormancı, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda önce internet altyapısının kötü olması nedeniyle LoL yayını açamayacağını belirtti. Daha sonra ise takipçilerine “Bu sorunu halledene kadar yayın açıp kitap okusam, izlemek isteyen olur mu?” diye sordu. Ardından ise çok konuşulacak yayınına başladı. Franz Kafka’ya ait Dönüşüm adlı öykü kitabını okumaya başlayan Crystal, ara ara izleyicileri ile sohbet etti ve kitap hakkındaki görüşlerini sordu.

İşte o paylaşım

 

Twitch tarihinin belki de en değişik yayınlarından biri olan bu yayını, izleyenler arasında çok fazla beğenenler oldu. Ünlü oyuncu kitabı okumaya devam ederken, sohbet bölümünde kitap hakkında tartışmalar yapanlar da vardı, oyun oynarken arka planda dinleyenler de vardı. Oldukça fazla ilgi gören yayın tam 3 saat boyunca devam etti.

İşte Crystal’ın o yayını

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor