Connect with us

League of Legends

Ünlü Türk takımlarından birinin üst koridor oyuncusu hakkında skandal bir iddia ortaya atıldı

VF Şampiyonluk Ligi’nde bir üst koridor oyuncusu için önemli bir iddia ortaya atıldı.

Türkiye Şampiyonluk Ligi'ne Dev İsim Sponsoru

Twitter, bugün bir Türk üst koridor oyuncusu hakkında ortaya çıkan skandal bir iddia ile çalkalandı. İddianın sahibi ise daha önce böylesini yaşamadım dedi.

Bugün Twitter’da ortaya atılan bir iddia günün en çok konuşulan olaylarından biri oldu. İddiaya göre VF Şampiyonluk Ligi’nde oynayan bir üst koridor oyuncusu takımının scrim(antrenman maçı) oynamak için anlaştığı takımın oyuncularına eğer bu maçı iptal etmezseniz çok fena beslerim dedi. Bu skandal yazışmanın ardından maça geçen ekipler, bunu diyen oyuncunun 1. seviye şampiyonu ile direkt rakibin üzerine koşmasının ardından maçı önce duraklatıp ardından iptal etti.

İşte o skandal iddia

İlk attığı twit: “Bir Türk Şampiyonluk Ligi takımının üst koridor oyuncusu bunu antrenman maçının lobisinde yazdı; “Merhaba arkadaşlar, ben bu antrenman maçını oynamak istememe rağmen takımım beni oynatıyor. Eğer maçı iptal etmezseniz, çok fena besleyeceğim. İyi günler.

Ve tam harfi harfine 1. seviye Maokai ile tam anlamıyla aşağıya koştu. Takımı oynamak istemesine rağmen.”

Bu iddianın sahibi İngiliz exceL takımında forma giyen isim Rosendo “Send0o” Fuentes. Bir Türk VF Şampiyonluk Ligi takımıyla antrenman maçı için anlaşmışlar ancak bu olaydan sonra maç yarıda kalmış. İddianın sahibi Send0o daha önce böyle bir olayla karşılaşmadığını belirtiyor.

2. twit: “Yıllarca süren antrenman maçları arasında bu gördüğüm en profesyonel olmayan davranış. Tabii ki de hemen maçı durdurup, iptal ettik. Onun gibi birinin Türk Şampiyonluk Ligi takımında nasıl oynadığı görmek üzücü. Onun takımı ve koçu için üzülüyorum.”

Bu paylaşımlarının altı Türk taraftarlar tarafından isimlerle dolduruldu. Ancak oyuncu bu davranışı gerçekleştiren kişinin ismini paylaşmayacağını, zaten yakında belli olacağını söylüyor. Bu iddiaların ardından bu davranışı gerçekleştiren oyuncunun kim olduğu ortaya çıkacak mı, merakla bekliyoruz. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

League of Legends