Connect with us

Magazin

Ünlü yayıncı IWillDominate Korona virüs testi yaptırdı!

IWillDominate’ten korkutan korona virüs açıklamaları!

iwilldominate

Eski profesyonel League of Legends oyuncusu, şimdilerde de yayıncılıkla uğraşan IWillDominate, geçtiğimiz yayınlarının birinde korona virüs belirtileri gösterdiğini ve test yaptıracağını açıkladı.

Hastalığın belirtileri olan yorgunluk, nefes darlığı gibi semptomları gösterdiğini fakat daha ateşinin çıkmadığını söyleyen yayıncı durum kötüleşirse doktorunun tavsiyesiyle hastaneye yatabileceğini de söyledi.

IWillDominate’in gösterdiği belirtileri karşılayan birden fazla hastalık var tabi ki. Yani yayıncının korona virüse kapılıp kapılmadığını test sonucu gelmeden söylemek tamamen yanlış olacaktır. Bu dünyayı sallayan virüs dışında bir hastalık olma ihtimali çok daha yüksek.

İlginizi Çekebilir: League of Legends’a yıldız muhafızı Urgot geliyor!

Bu klipte de söyledikleri kısaca şöyle:

“Korona olup olmadığını bilmiyorum. Test sonucu gelene kadar da bilemeyeceğim. Fakat olma ihtimali bence yüksek çünkü yaklaşık 2 hafta önce LAX‘e seyahat etmiştim.”

Raporlara göre şu an California eyaletinde 1,800 onaylanmış COVID-19 vakası bulunmakta. Bunların 400 tanesi de Los Angeles‘tan.

IWillDominate, geçtiğimiz günlerde korona virüs ile mücadele için bir yardım yayını da yapmıştı ve sadece bir kaç saat içerisinde 7,144 dolar toplamayı başarmıştı. Bu topladığı parayı da hastalıkla uğraşan bir kuruma bağışladığını söylemişti.

Virüsün daha fazla yayılmaması için bir süre evlerimizde kalsak tüm dünya için iyi olacak gibi görünüyor. Bu sürede bol bol oyun oynayıp güzel vakit geçirebiliriz!

Elwind’den Levo’ya ağır laflar!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Magazin