Connect with us

Espor

Ünlü yayıncılar Twitch’in PUBG turnuvasında buluşuyorlar

Twitch’in yaptığı duyuruya göre Twitch Rivals adlı bir etkinlik geliyor! Bu etkinlikte dünya çapında ünlü yayıncılar 100.00 dolarlık ödül havuzundan en büyük payı almak için PUBG’de yarışacaklar. Paylaşılan detaylara göre 64 kişinin katılımından oluşacak ve ödül havuzu ise geçtiğimiz haftasonu gerçekleştirilen IEM Katowice Invitational’in iki katı büyüklükte olacak.

Etkinliğe katılacak olan yayıncılar DrDisRespect, Shroud, GoldGlove, GassyMexican, AnthonyKongphan, AnneMunition, Forsen ve paylaşılmayan birçoğu. Asıl bizim aklımızı kurcalayan soru, etkinliğe Türk yayıncılardan birinin katılıp katılmayacağı. Henüz açıklanan bir bilgi yok fakat sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ünlü Yayıncılar Twitch'in PUBG Turnuvasında Buluşuyor

Twitch ünlü yayıncılar arasındaki rekabeti artırıyor

Twitch Rivals’ın bir diğer özelliği ise ana yayının yanı sıra oyuncuların da yayın açmasına izin veriyor. Böylece maçlar sırasında gösterim noktalarının yetersiz kalmaması gibi bir sorun ortadan kalkıyor. Toplamda, 16 takım 64 oyuncu karşı karşıya çıkacak. Tam ödül havuzu dağıtımı ilan edilmedi, ancak 100.000 doları kazanmak için rekabetin doruk noktalarına çıkacağı göz önünde.

Turnuva bu gece Türkiye saati ile bu gece 23:00’da başlayacak. Etkinliği twitchrivals kanalından takip edebilir veya turnuvaya katılan ve yayın açan yayıncıların kendi kişisel hesaplarından izleyebilirsiniz.

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor