Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SEOFriendlyImages has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/playerbros.com/public_html/wp-content/plugins/seo-image/seo-friendly-images.class.php on line 2
Üst koridor oyuncusu Juuzou Dark Passage 'dan ayrıldığını duyurdu!
Connect with us

Espor

Üst koridor oyuncusu Juuzou Dark Passage ‘dan ayrıldığını duyurdu!

1,5 yılın ardından Juuzou ve Dark Passage yollarını ayırıyor!

Juuzou Dark Passage

1,5 yıldır Dark Passage forması ile takımın üst koridor oyuncusu olarak mücadele eden Juuzou Dark Passage ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Dark Passage formasını ilk olarak 2019 yılında giyen Barış “Juuzou” Karatop, bu günden beri yaklaşık 1,5 senedir Dark Passage için mücadele ediyordu. Buradan önce BAU Raiders formasını da giymiş olan Juuozu, Dark Passage Üst Koridoru olarak başarılı karşılaşmalara imza atmayı başarmıştı. Son yapılan paylaşımlar ile ise Juuozu ile Dark Passage’ın yollarını ayırdığı duyuruldu.

Her iki taraf da sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla bu durumu duyururken birlikte geçirdikleri dönem hakkında duygusal ifadelere de yer verdiler.

Birbirlerine karşılıklı teşekkürlerini ileten Dark Passage ve Juuzou, bu ayrılığın sonrası hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Takım kendisinin yerine kimi düşünüyor ya da Juuzou kariyerine nerede devam edecek gibi bilgiler merak konusu olarak kalmaya devam ediyor.

20'lerin başında, biraz mühendislik öğrencisi, biraz oyun basınında editör.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor