Connect with us

Espor

Uzi LPL Tarihine Geçti

Riot Games

LoL Pro League’in yıldızlarından Jian “Uzi” Zi-Hao, ligin 1500. skoruna ulaşan ilk oyuncusu oldu. 6 Ağustos’ta JD Gaming’e karşı oynanan BO3 formatındaki maçta harika bir performans ortaya koyan nişancı, lig tarihine adını yazdırdı.

LPL’de ilk 1500. skora ulaşan oyuncu Uzi!

League of Legends dünyasının en saygın ve korkulan nişancılardan biri olan Uzi, profesyonel kariyerine 2012 yılında Royal Club ile başladı. Ardından katıldığı OMG, Quiago Gu Reapers, Newbee ve Royal Never Give Up takımlarıyla her zaman üst sıralara oynayan oyuncu, ihtişamlı bir kariyere sahip. Hatırlarsanız Uzi, 2013 ve 2014 yıllarında üst üste gösterdiği üst düzey performansla Royal’i Dünya Şampiyonası’na götürmeyi başarmıştı.

Şampiyon havuzunun inanılmaz genişliği ve daha önce görülmemiş mekanik becerileri kendisini her zaman farklı kulan Uzi, henüz 20 yaşında olmasına rağmen uzun bir süredir profesyonel arenada yer alıyor ve bu başarılarıyla hala adından söz ettirecek gibi duruyor.

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor