Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Uzun süredir turnuvadan turnuvaya koşan Astralis yönetimi sonunda dur dedi

Major şampiyonunun dinlenmeye ihtiyacı var.

2018 yılında yapılan neredeyse tüm büyük turnuvalarda yer alan Astralis’in yönetimi, oyuncular için bu yoğun programa sonunda dur dedi.

Son Major şampiyonu Astralis, uzun süren yorucu maratonun ardından sonunda dinlenmeye çekildi. Büyük turnuvaların çoğunda yer alan ve neredeyse tamamından derece almayı başaran Danimarka temsilcisi, “dinlenme” gerekçesiyle Moskova’da düzenlenecek olan EPICENTER 2018 turnuvasına katılmayacaklarını açıkladı. Yönetim tarafından yapılan açıklamada “Oyuncuların yoğun maratondan kurtulabilmeleri için dinlenmeye ihtiyaçları var.” denildi.

22-18 Kasım tarihleri arasında Moskova’da düzenlenecek olan turnuvaya katılmayacak olan ekip, bir süre turnuvalardan uzak durarak dinlenecek. Yaz sezonunda çoğu takımın tatil yapmasına rağmen, tüm turnuvalara katılan ve başarılar elde eden ekip, çalışkanlıklarıyla herkesin hayranı olduğu bir takım. Takım oyuncularıyla yapılan röportajlarda da oyuncuların tamamı, bu kadar iyi durumda olmalarının nedeni olarak “Hiç durmadan, yılmadan, sürekli çalışmak.” diyor.

Twitter’dan açıklama yapıldı

 

“Moskova’da düzenlenecek olan Epicenter’a katılamayacağımızı bildirmekten dolayı üzgünüz. CS: GO takvimi bazen çok zorlu olabiliyor, zorlu bir seyahat programının arkasından oyuncuların dinlenmelerine odaklandık. Moskova’daki hayranlarımızdan özür dileriz. 2019’daki etkinliğe katılabilmeyi umuyoruz.”

Turnuvaların farklı ülkelerde düzenlenmesinden ve her turnuva için ayrı çalışmak zorunda olmalarından dolayı seyahat ve çalışma programı olarak oldukça yoğun bir dönem geçiren Danimarka temsilcisi, bu tatil süresince programlarını olabildiğince azaltmaya çalışacak. Takımın koçu zonic bu konuyu daha önce dile getirmiş ve yoğun programlarını azaltmaları gerektiğini söylemişti.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive