Connect with us

LoL

RIOT DUY SESİMİZİ! | Uzun zamandır kostüm çıkarılmayan 5 karakter

İşte League of Legends’ın unutulan 5 şampiyonu

https://youtu.be/iSsqzIlKLR0

League of Legends 2018 Dünya Şampiyonası’nda Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ni temsil edecek olan Bahçeşehir SuperMassive’i ne kadar tanıyorsun?

Günden güne büyüyen League of Legends karakter havuzunda 134 şampiyon ve 962 kostüm bulunuyor. Bu kostümler bazen sevdiğimiz bir karaktere çıkarken bazen de sevmediğimiz bir karaktere çıkıyor. Hatta bildiğinden midir nedir, sevdiğimiz karakterler bir tarafta dursun Riot Games işi gücü bırakıp sevmediğimiz karakterler için bir sürü kostüm çıkarabiliyor. Çıkarsın çıkarmasına ama bizi de unutmasın artık demek istiyoruz fakat Riot Games çıkardığı bütün o renkli ve cafcaflı kostümlerle oyuncuların gönüllerini biraz olsun almayı başarıyor. Peki hiç kostüm konusunda en çok haksızlık yapılan karakterleri merak ettiniz mi? Eğer cevabınız evet ise, gelin hep beraber League of Legends’ın kostüm çıkarmayı unuttuğu 5 karaktere göz atalım.

İlginizi çekebilir: Riot Games merak edilen soruları cevaplamaya başladı, işte ilk cevaplar

5- Skarner

Meta’da sönük kalan Skarner’a en son 2015’in Nisan ayında kostüm çıkmıştı. Kumların Muhafızı Skarner isimli bu kostüm bir paket olarak açıklanmıştı ve bu pakette Skarner, Rammus ve Xerath vardı. Takım arkadaşlarından biriyle farklı bir yolda ilerleyen Skarner’a buna göre tamı tamına 1215 gün önce çıkan Kumların Muhafızı Skarner kostümü Skarner’ın sahip olduğu 4 kostümden sonuncusu olarak listemizin sonunda yer alıyor.

4- Xerath

Skarner ile aynı kaderi paylaşan Xerath, son kostümünü yine takım arkadaşıyla aynı şekilde 2015 Nisan ayında çıkardı.(Anlaşılan bu lanetli Muhafız paketinden tek kurtulan karakterimiz Rammus oluyor.)  Xerath, Skarner ile aynı şekilde 4 kostüme sahip ve bu kostümler 2’si destansı kategorisinde yer alıyor. Takım arkadaşıyla aynı tarihte, yani 1215 gün önce çıkan Kumların Muhafızı Xerath kostümü ile unutulan şampiyonlar arasında yer edinen Xerath için bakalım ne bir daha ne zaman kostüm çıkarılacak?

3- Amumu

Bahtsız karakterimiz peşini aksilik bırakmıyor. Kostüm konusunda da hüzünlü an yaşayan Amumu da unutulmuş karakterler arasında kendine yer buluyor. Listede 8 kostümle en çok kostüm sayısına sahip olan Amumu’ya en son gelen Parti Canavarı Amumu kostümü, bulunduğumuz tarihten tam 1241 gün önce yani Nisan 2015 yılında çıkış yapıyor. Toplamda 5 karakterin bulunduğu kostüm serisinden bu yana hiç kostüm çıkaramamış tek karakterimiz, bu kostüm serisinden bu yana kostüm çıkaramamış tek karakter değil tabi ki.

2- Udyr

Birbirinden farklı tema özelliklerine sahip edebi kostümlerden birine sahip olan Udyr da bu listede kendine yer buluyor. Karakterimize çıkan en son kostüm olan Ben de Hayvanım Udyr, yine 2015’in Nisan ayında çıkış yapıyor fakat Skarner ve Xerath’a göre 26 gün önce çıkan kostüm, Udyr’ı 1241 gün ile 2. sırada yerleştirmeyi başarıyor(!) Toplamda 4 kostüme sahip olan Udyr, tıpkı Amumu gibi bu lanetli kostüm serisinin içinde bulunuyor.

İlginizi çekebilir: 8.17 Yaması’yla Zoe’de neler değişecek?

1- Heimerdinger

Geldik listemizin, ismi neydi ya? Hah, Heimerdinger! Listemizin en çok unutulan karakteri olan Heimerdinger, son kostümü Atom Fizikçisi Heimerdinger’dan beri bir daha hiç çizim tahtasında yer bulmadı. Biri efsanevi olmak üzere toplamda 5 kostümü bulunan Heimerdinger bir ara saldırı gücü taşıyıcılarının ortadan kalkmasıyla vadide kendine yer buldu fakat kader bu ki hemen ardından tekrardan tozlu raflara geri döndü. En son Ağustos 2017 tarihinde yani bundan tam 1502 gün önce yeni bir kostüm görmüş karakterimizin yüzüne tamı tamına 4 yıldır bakılmıyor.

Sizlerle League of Legends’ın en çok unutlan 5 karakterine göz attık. Bir sonraki videolarda görüşmek üzere.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL