Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SEOFriendlyImages has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/playerbros.com/public_html/wp-content/plugins/seo-image/seo-friendly-images.class.php on line 2
Vadi'nin Kehaneti! -VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 7. Hafta
Connect with us

Espor

Vadi’nin Kehaneti! -VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 7. Hafta

Vadi’nin Kahini yine tahminlerini sıraladı! Vadi’nin Kehaneti’nde VFŞL 2020 Yaz Mevsimi 7. hafta!

Vadi'nin Kehaneti

7. haftasına gireceğimiz VFŞL’de kahinimiz, yeniden Vadi’nin Kehaneti ile karşınızda!

Vadi’nin Kehaneti / 19 Temmuz Pazar

Galakticos – Papara SuperMassive

Ligin kritik maçlarından biri ve bu maç SuperMassive için tartışmasız bir mesaj maçı olacak. 3 maçtır üst üste kaybeden takımın ve kaybettikleri arasında 1907 FB ve 5R gibi direkt rakibi olması beklenmeyen takımlar da var, aslında iyi ama şanssız bir ekip mi yoksa takım olamamış bir ekip mi olduğunu çok daha net anlayacağız. Buna karşın Galaktikos, dün IWC’ye kaybetse de halen ligin en üst seviyesine yakın ve istikrarlı bir takım. Her ne kadar mesaj maçı olsa da, mevcut performanslarını göze alarak, Galaktikos favori diyorum.

Dark Passage – fastPay Wildcats

fastPay Wildcats geçtiğimiz hafta itibariyle ligin en tepesinde olmayı hak ettiğini sonuna kadar kanıtladı, dünkü Galaktikos maçıyla da ligin tartışmasız en iyi olarak tek başlarına zirveye yerleştiler. Buna karşın DP tartışmalı bir koç değişikliğinin ardından hiç de iyi gitmedi, dün kazandıkları Royal Youth maçı da bir kriter değil elbette. Bu maçta favori fastPay Wildcats.

Galatasaray – Beşiktaş

Bu haftanın en riskli tahminlerinden birini analiz yapmadan yapıyor, bu maçta favorim Galatasaray. Bunun sebebi hırslanmış ve play-off’a girmek için kanının son damlasına kadar savaşması gerektiğini bilen ve sezon başından beri üstlerine çektikleri eleştirileri haksız çıkartmak isteyen bir kadro oluşuyla ilgili. Şimdiye kadar Galatasaray, özellikle DP karşısında gösterdiği oyunlar, aşağı yukarı Beşiktaşla denk mücadele edebileceğini gösterdi, dün de Appen’in takımın bir parçası olabildiğini gördük.

Beşiktaş ise bir takım olarak oynamayı becerdiğinde, karşılarındaki ekip de takım olarak oynayamıyorsa, çok iyi işler yapabiliyor. Ancak buna karşın seçim/yasaklama ekranlarında hala soru işaretleri oluşuyor. Aslında bu maçın kaderi seçim/yasaklamadan belli olacak gibi.

5 Ronin – 1907 Fenerbahçe

1907 Fenerbahçe işleyebildiğinde kötü olmayan bir kadroya sahip, ancak her zaman işlemiyor. Buna karşın 5 Ronin’in işlemesi ise tüm gezegenlerin aynı anda aynı yönde dizilmesine falan bakıyor. Yine de 5 Ronin formda, 1907 FB ise formsuz. Maçta favorim ufak bir farkla 5 Ronin.

Royal Youth – Team Aurora

Bu kez ligin zirvesini değil, en altını ilgilendiren bir mücadele var ancak şunu söylemek lazım ki, iki takım eşit şartlarda değil. Royal Youth sezon başından beri düzenli olarak gelişiyor ve üstüne koyuyor; buna karşın Aurora her kadro değişikliğiyle biraz daha geriye gidiyor. Dolayısıyla bu maçta favori, gelişmekte olan oyunuyla Royal Youth.

Vadi’nin Kehaneti / 18 Temmuz Cumartesi

Dark Passage – Royal Youth

Dark Passage yeni koç değişikliğiyle geçtiğimiz hafta çok iyi sinyaller vermedi, buna karşın Royal Youth ise ligdeki ikinci galibiyetini aldı. Yine de Dark Passage’ın sahip olduğu oyuncuların tecrübe ve özgüven avantajı bu maçta çok ciddi fark yaratacak bir unsur. Dolayısıyla bu maçta favori Dark Passage

Papara SuperMassive – 5 Ronin

Papara SuperMassive geçtiğimiz haftayı 2 mağlubiyetle kapatsa da, oynadığı iki takımdan biri ligin onlar dışında birincilik mücadelesi yapan diğer iki ekibinden biri, diğeri de Mojito’nun oynadığı bir 1907 FB idi. 5 Ronin ise Royal Youth’a yenilerek ne kadar sallantıda olduğunu gösterdi. SuperMassive bu maçta büyük favori.

fastPay Wildcats – Galakticos

Ligin liderlik yarışını direkt etkileyecek maç, haftanın en kritik maçı. İki takım da güçlü rakipleri yenerek ve güç göstererek buraya geldi. Ancak IWC’nin güç gösterisi son haftada biraz daha etkileyiciydi. Özellikle Serin ve Kaori inanılmaz seviyelere çıkarken, Galakticos bu işi daha çok Stefan’ın açtığı alan üzerinden takım oyunuyla yapıyor. Böyle bir maçta da bireysel performanslar büyük fark yaratabilir. O yüzden çok ufak bir farkla favorim fastPay Wildcats.

Team Aurora – Galatasaray

Aurora, yeniden yapılandıktan sonra iyi bir imaj çizmezken, Galatasaray geçen hafta itibariyle sonunda oynaması gereken oyunu oynayabildiğini ve hem koç hem de destek değişiminin takıma ne kadar yaradığını gösterdi. Galatasaray geçen haftaki oyununu oynarsa, Aurora’yı rahat yener. Bu maçta favori Galatasaray.

1907 Fenerbahçe – Beşiktaş

Denk güçlerin çatışacağı derbide, gülen tarafın kim olacağını kestirmek cidden zor. fabfab’ın BJK’ya katılması takım üstündeki ölü toprağını atıp, şampiyon havuzu açısından da ciddi fayda sağlarken; Hades’in 1907 FB’ye katılması ise özel büyük bir fark yaratmamış gibi duruyor. 1907 FB’de halen Mojito ne başarırsa, takım ona elde edebiliyor ve takım Mojito’yu her zaman aktif kullanamıyor. Ormanda yapılacak seçim/yasaklama çok önemli olacak. Favori söylemek zor olsa da çok ufak bir farkla BJK’yı avantajlı görüyorum.


Vadi’nin Kehaneti Dışında İlginizi Çekebilir:

Espor destekçisi Skoda’nın yeni SUV’sinin Türkiye fiyatı belli oldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor