Connect with us

VALORANT

VALORANT 0.1 KB indirme sorunu nasıl çözülür? VALORANT 0.1 KB hatası çözümü

Oyuncuların oyunu indirmesine veya güncelleme yapmasına engel olan hataya göz atıyoruz.

VALORANT 0.1 KB indirme sorunu nasıl çözülür? VALORANT 0.1 KB hatası çözümü

Sevilen FPS oyunu VALORANT oyuncularının karşılaştığı sorunlara dair çözümlerin yer aldığı içerikler hazırlamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda son zamanlarda karşılaşan oyuncu sayısının arttığı VALORANT 0.1 KB indirme sorunu ve VALORANT 0.1 KB hatası çözümü konusuna değiniyoruz. Hızlıca başlayalım!

VALORANT 0.1 KB indirme sorunu nedir?

Bu hata aslında ismi ile her şeyi anlatıyor. Genellikle oyuncular VALORANT’ı indirirken veya oyuna yeni gelen bir güncellemeyi yaparken dosya indirme hızı 0.1 KB/S’ye kadar düşüyor  ve burada takılı kalıyor.

Oyuncuların internet bağlantılarında herhangi bir sıkıntı var olmamasına rağmen karşılaşılan bu hatada sonuç olarak oyuncular bir hata mesajı ile karşılaşmazken, oyuna giriş yapmak da imkansız hale gelmiş oluyor.

VALORANT 0.1 KB indirme sorunu nasıl çözülür?

Hem normal hatalar hem de VAN gibi güvenlik hataları için tanımlamalar ve çözüm önerileri sunan VALORANT 0.1 KB hatası çözümü için herhangi bir paylaşmadı. İnternet üzerinde yaptığımız araştırmanın ardından oyuncuların bu hatayı aşağıdaki çözüm yolları ile giderdiğini gördük.

VALORANT 0.1 KB indirme sorunu çözümü için en basit yol Riot istemcisini kapatıp yeniden açmak. Fakat hatanın giderilmesi için istemciyi yeniden açarken sağ tıklayarak “Yönetici olarak çalıştır” üzerinden çalıştırmanız gerekiyor. Bu hata pek çok oyuncunun sorununu gidermiş durumda.

Reddit üzerinde pek çok oyuncu da Discord’u kapatmalarının bu hatayı giderme konusunda oldukça faydalı olduğunu dile getirirken, bazı oyuncular ise Görev Yöneticisi üzerinden Riot istemcisine öncelik vermeyi yolunu seçmiş durumdalar. Görev Yöneticisi üzerinden bir uygulamaya nasıl öncelik vereceğinizi aşağıdaki videoya göz atarak öğrenebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak temel yöntemler olan bilgisayarınızı açıp kapatma, modem veya Router’ınızı açıp kapatma yada DNS ayarlarınızı değiştirme gibi çözüm yollarını deneyebilirsiniz.

Peki siz VALORANT 0.1 KB indirme hatası ile daha önce karşılaştınız mı? Siz bu sorunu nasıl aştınız? Hata konusundaki tecrübelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın. İsterseniz VALORANT Crosshair renk kodları konusunda hazırladığımız rehbere de göz atabilirsiniz. İyi oyunlar!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT ajan rozeti yapma sitesi açıldı! VALORANT rozeti nasıl oluşturulur?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT