Connect with us

VALORANT

VALORANT 1.Yıl Etkinlikleri detayları paylaşıldı

Haziran ayı VALORANT oyuncuları için oldukça keyifli geçecek.

VALORANT 1.Yıl Etkinlikleri detayları paylaşıldı

Riot Games’in FPS oyunu VALORANT, tam bir yıl önce yani 2 Haziran 2020 Salı günü oyunculara kapılarını açtı. Bugün bir yaşına giriş yapan oyunun doğum gününe özel olarak bir ay süreceği belirtilen bir dizi etkinlik için detaylar paylaşıldı.

Büyük bir kısmı 2 Haziran günü başlayan etkinliklerin bazıları farklı zamanlarda hayata geçirilecek. Şimdi hızlıca yeni etkinliklere göz atalım.

Gece.Pazarı

Rastgele olarak altı farklı kaplamanın oyunculara sunulduğu pazar 3 Haziran itibari ile geliyor.

İyiliği Paylaş Paketi

2-7 Haziran tarihleri arasında oyuncular kendilerine sunulan silah kaplamaları arasından tercihlerini yapacak. 16 Haziran günü kazananların açıklanmasının ardından 22 Haziran – 8 Temmuz tarihleri arasında satışa sunulacak İyiliği Paylaş Paketi’ndeki silah kaplamalarından elde edilen gelirlerin %50’si ve aksesuarlardan elde edilen gelirlerin %100’ü ImpactAssets işbirliğiyle Riot Games Toplumsal Etki Fonu’na aktarılacak.

Oyuncu Kartları

Oyuncu kartları koleksiyonuna 1., 2. ve 3. Bölümleri kutlayan 1. Yıl’a Özel Sınırlı Sürüm oyuncu kartları eklendi. 9 Haziran günü ortaya çıkacak ilk kart için oyuncuların gözlerinin dört açılması gerektiği belirtilirken, ikinci kartın Özel 1. Yıl Prime Gaming Ganimeti olarak geleceği söylendi. Üçüncü kart ise ilk kez beğeninizle buluşacak 1. Yıl Etkinlik Bileti’yle alınabilecek.

Topluluk Savaş Bileti

13 Haziran – 25 Haziran tarihleri arasında aktif olacak etkinlikte küresel VALORANT bölgelerinin hepsi, bölgelerini en iyi şekilde temsil ettiğini düşündükleri spreyleri, silah uğurlarını ve unvanları oylayacak. En çok oy alan içerikler 4. Bölüm’de topluluğun seçimleriyle şekillenecek Savaş Bileti’ne eklemek üzere hazırlanacak.

wwFest Geri Dönüyor

Müzik ve sanat festivali olan wwFest, belirtilene göre 25 Haziran günü dünyanın dört bir yanından sanatçılara ve bir yıldıza ev sahipliği yapacak.

1.Yıl Etkinlik Bileti

22 Haziran – 6 Temmuz arası aktif olacak 1. Yıl Etkinlik Bileti, herkese ücretsiz olarak verilecek.

3.Bölüm Canlı Yayını

21 Haziran günü saat 20:00’da gerçekleştirilecek canlı yayında Rekabet, Ajan ve Özel İçerik Ekiplerindeki geliştiriciler düzenlenen panellere katılacak.

Grup Takviyesi

22 Haziran – 26 Temmuz arasında gerçekleştirilecek etkinlikte iki kişilik gruplarda ekstra %8 XP, üç kişilik gruplarda %12 XP, dört kişilik gruplarda %16 XP, beş kişilik gruplara ise %20 XP takviyesi verilecek.

Hesap Seviyesi

22 Haziran’da ise henüz fazla detay paylaşılmayan fakat oyuncuları ödüllendirecek bir özellik geliyor. Belirtilene göre özelliğin detayları 21 Haziran’daki 3.Bölüm canlı yayınında anlatılacak.

Tüm bu etkinliklere ek olarak paylaşılan açıklamada yer alan “Yeni Ajan???” başlığı ile geçtiğimiz günlerde de ilk sinyalleri verilen VALORANT yeni ajanı tekrardan hatırlatıldı.


İlginizi Çekebilir:

Yeni VALORANT Ajanı için ilk detaylar gelmeye başladı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT