Connect with us

Espor

VALORANT 5.05 Yama Notları duyuruldu!

Oyundaki sosyal ve oyuncu dinamikleri odaklı hataları düzelten VALORANT 5.05 yama notları paylaşıldı.

VALORANT 5.05

VALORANT ile ilgilenen neredeyse herkesin odağının İstanbul’da gerçekleşen VALORANT Champions’ta olduğu şu günlerde oyunun yamaları ve dengelemesi üzerine çalışan ekip ise çalışmalarını sürdürüyor. Turnuva döneminde her ne kadar oyunun oynayışı ve ajanlar hakkında önemli değişiklikler gerçekleştirilmemiş olsa da oyunda fark edilen bazı önemli sorunlar hakkında düzeltmeler gerçekleştirildi.

Riot Games’in de yama notlarında belirttiği üzere “Sosyal/Oyuncu Dinamikleri” odaklı VALORANT 5.05 yama notlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

 

https://twitter.com/valoranttr/status/1567501626360958976?s=21&t=LNQRsHJhhIYhWw8zx-YHqg

Sosyal Güncellemeler

  • Kendinizi raporlamanıza  yol açan bir sorun giderildi
  • Atılmış olduğunuz bir gruba katılmaya çalışırken bildirim almanızı engelleyen bir sorun giderildi
  • Oyuncuların halihazırda oyunda olduğu bir gruba katılındığında Sosyal Panel sekmesinde boş bir kullanıcının görünmesine yol açan hata giderildi
  • Oyun 30 dakikadan uzun bir süredir çalışırken Ajan Seçim menüsünde oyuncuların raporlanamamasına yol açan bir hata giderildi
  • Sosyal panelde bir arkadaşın durumu güncellendiğinde seçenekler menüsü ve arkadaş notu metin kutusunun kapanmasına neden olan bir hata giderildi.
  • Grup liderinin eşleştirme lobi seçiminin oyundaki grup üyelerinin sosyal paneldeki durumlarını etkilemesine neden olan bir hata giderildi.

Yukarıda yer alan maddeler dışında 5.05 yamasında herhangi bir oynanış güncellemesi almayan VALORANT’a bu konudaki güncellemelerin Champions sonrasında yapılacak 5.06 yamasında gelmesi bekleniyor. Sizlerin düzeltilen bu konular haricinde oyunda fark ettiğiniz bir sorun varsa bunları bizimle yorumlar kısmından paylaşabilir veya taleplerinizi Riot Games destek kanalları üzerinden iletebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor