Connect with us

VALORANT

VALORANT ajan rozeti yapma sitesi açıldı! VALORANT rozeti nasıl oluşturulur?

Oyuncuların VALORANT ajanları ile gösterdikleri performansı sergileyebilecekleri VALORANT ajan rozeti yapma sayfası açıldı.

VALORANT ajan rozeti yapma sitesi açıldı! VALORANT rozeti nasıl oluşturulur?

Riot Games VALORANT oyuncularını sevindirecek olan özelliğini sessiz sedasız yayına aldı. Oyuncuların VALORANT ajanları ile gösterdikleri performansları sergileyebileceği VALORANT ajan rozeti yapma sitesi kullanıma açıldı.

VALORANT ajan rozeti nedir?

Riot Games’in VALORANT oyuncularına sunduğu bu web sayfasında KD, Hasar/Raunt, Kazanma Oranı, Kafadan Vuruş İsabeti ve Rütbeniz dahil olmak üzere oyun istatistiklerinizin üzerinde yer aldığı VALORANT rozetleri oluşturabilirsiniz.

Paylaşılan bilgilere göre rozet oluşturmak için belirli bir sınır yok. VALORANT oynadığınız sürece, oynadığınız herhangi bir Ajanla bir rozet oluşturabilirsiniz. Ayrıca bunlara ek olarak eğer oluşturduğunuz rozette Riot ID’nizin gözükmesini istemiyorsanız rozet özelleştirme sayfasında yapabilirsiniz.

VALORANT ajan rozeti nasıl yapılır?

Oyundaki ajanlarınız ile elde ettiğiniz KD, Hasar/Raunt, Kazanma Oranı, Kafadan Vuruş İsabeti ve Rütbe gibi istatistiklerinizin yer aldığı rozetinizi oluşturmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  1. VALORANT’ta ajan rozeti yapmak için ilk olarak buraya tıklayarak Riot Games’in özel olarak oluşturduğu mybadge.playvalorant.com sayfasına gidiyoruz.
  2. Açılan sayfada yer alan “Create Your Badge(Rozetinizi oluşturun)” butonuna tıklıyoruz.
  3. Açılan giriş yapma sayfası üzerinden VALORANT hesabınız ile giriş  yapıyoruz.
  4. Başarılı bir şekilde giriş yapmamızın ardından rozetiniz oluşturacağınız Riot ID’nizi seçiyorsunuz.
  5. Açılan sayfada ilk olarak rozetimizde hangi ajanın yer alacağınız seçiyoruz. (Bu sekmede Riot ID’nizi gizleme imkanına da sahipsiniz.)
  6. Seçip devam etmenizin ardından rozetinizde yer almasını istediğiniz renkleri seçiyorsunuz.
  7. Son olarak ise oluşturulan rozetinizi sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşmanız için gerekli bağlantılar sizleri karşılıyor olacak.

VALORANT rozetleri konusunda sona geldik. İsterseniz VALORANT Crosshair renk kodları konusunda hazırladığımız rehbere de göz atabilirsiniz. İyi oyunlar!


İlginizi Çekebilir:

VALORANT VAN 9003 hatası nedir? Nasıl çözülür?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT