Connect with us

Güncel

Yeni açıklanan Valorant ajanı Sova’dan oynanış videosu geldi

Valorant yeni karakterler açıklamaya devam ediyor

sova

Son olarak Rus karakter Sova için oynanış videosu yayınlayan Riot’un FPS oyunu Valorant, haftada bir karakter açıklamaya devam ediyor.

Riot’un bu yaz piyasaya süreceği FPS oyunu Valorant’tan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. İki adet karakter açıklamasının ardından hız kesmeyip oyuncuları bilgilendirmeye devam eden Riot Games, bu hafta Sova adlı Rus karakteri oyuncuların beğenisine sundu. Twitter’dan paylaşılan, karaktere ait ilk oynanış videosu keskin nişancının yeteneklerini gözler önüne serdi.

Karakterin bir yeteneği Rainbow Six’ten Echo’yu, diğeri ise Overwatch’tan Hanzo’nun bir yeteneğini andırıyor. Daha önce açıklanan karakterler Phoenix ve Viper sırasıyla İngiliz ve Amerikan olduğu için videonun sonunda geçen “Defy the limits” ifadesi Sova’nın videosunda Rusçaya çevrilmiş durumda. Bu bilgiyle de yayınlanan videolarda bundan sonra mottonun karakterin diline göre yazılacağını anlayabiliyoruz.

Riot Games’ten, hızını kesmeyip haftaya bir karakterden daha oynanış videosu paylaşması bekleniyor. Bir dahaki karakterin nasıl yeteneklere sahip olduğunu hep birlikte gözlemleyeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Valorant’ın giriş ve başlangıç ekranları sızdırıldı!

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel