Connect with us

VALORANT

Twitch kullanıcıları VALORANT beta anahtarı için birden fazla hesap açıyor!

Twitch kullanıcıları VALORANT beta anahtarı düşürme şanslarını artırmak için için birden fazla hesap açıyor!

valorant

VALORANT kapalı beta için anahtar dropları dün tekrardan başladı. Anahtarı nasıl düşüreceğinizi merak ediyorsanız buradan haberimize gidebilirsiniz!

Haberimizde yer alan adımları uyguladığınızda VALORANT kapalı beta anahtarı için şans kazanmış oluyorsunuz. İlgili yayıncıları izlediğiniz taktirde bir anahtar kazanabilirsiniz. Fakat bu çoğu Twitch kullanıcısı için yetersiz olmuş gibi görünüyor.

Bazı kullanıcılar Riot Games‘in yeni FPS oyunu VALORANT anahtarı için birden fazla Twitch ve Riot hesabı açıyor!

İlginizi Çekebilir: Oyunlar oyuncuları evde kalma konusunda uyarıyor

Riot’un duyurduğuna göre yaklaşık olarak 100,000 adet kapalı beta anahtarı Twitch yayınları üzerinden dağıtılıyor. Fakat bazı kullanıcılara yetersiz gelmiş olacak ki zaten düşük olan şanslarını biraz da olsa artırmak adına böyle bir yönteme başvurmuşlar.

Aynı hesapla birden fazla sekmenin işe yaramadığını yayıncılardan duymuştuk fakat yeni hesap açma yöntemi bunun aksine işe yarayan bir yöntem. Ne kadar çok Twitch hesabı, o kadar çok kapalı beta anahtarı şansı!

VALORANT’ın kapalı betası muhtemelen oyun çıkana kadar yani yaz aylarına kadar devam edecek. Oyunda bir açık beta süreci olmayacak. Bu da demek oluyor ki oyunu yaz gelmeden oynamak isteyenler sevdikleri yayıncıları takipte kalarak bir anahtar düşürmek için umutlarını yüksek tutmaları gerekiyor.

fastPay Wildcats hızlı davranıp VALORANT takımını duyurdu

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT