Connect with us

VALORANT

Riot Games, VALORANT’ın anti hile yazılımının gelişiminden memnun

Riot Games, Vanguard’ın gelişimden şimdilik memnun.

valorant

Riot Games‘in sabırsızlıkla beklenen FPS oyunu olan VALORANT‘ta, daha kapalı betası iki hafta önce çıkmış olmasına rağmen çok fazla hile girişimi oldu. Fakat VALORANT anti hile yazılımının başında yer alan Paul Chamberlain, yazılım ekibinin sorunları çözme konusunda çok iyi iş çıkardığını ve doğru yolda ilerlediklerini söyledi.

Chamberlain ayrıca şunları da ekledi:

“Yazılımımızı geliştirmek için kapalı beta süresince elimize bir çok fırsat geçiyor. Çok fazla ders çıkarabiliyor ve yazılımımızı test edebiliyoruz. Kapalı betanın amacı zaten budur. Ayrıca sistemimizi, hilecilerin saldırmaya başladığı ana odaklamaya da çalışıyoruz ve olabildiğince güvenli ve efektif hale getirmeye çalışıyoruz.”

Chamberlain ayrıca Riot’un anti hile sistemini geliştirme çabalarını hiçe sayarak ve Vanguard tarafından yasaklanacağını bildikleri halde oyunculara hile satan hile geliştiricileri olduğunu da ekledi. Takipçilerine açık konuşan Chamberlain, hilecilerin hepsini durduramayacaklarını fakat ellerinde hepsini yasaklayabilecek güç olduğunu söyledi.

Riot’un hile konusunda ne kadar hassas olduğunu, hileleri tespit edenlere vereceği ödülden anlayabilirsiniz.

VALORANT bu yaz resmi olarak çıkıyor. Kapalı betaya dahil olmak istiyorsanız buraya tıklayarak gereken adımları uygulayabilirsiniz.


VALORANT’ın geliştiricileri oyunun mobil ve konsol sürümleri hakkında konuştu

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT