Connect with us

Espor

Valorant Challengers EMEA Playoff’larında temsilcilerimizin en iyi 5 hareketi!

Sizce en iyi hareket hangisi?

Geçtiğimiz günlerde oynanan Valorant Challengers EMEA Playoff temsilcilerimiz adına kendini kanıtlama fırsatı sundu. Valorant Champions Tour Twitter hesabı ise oyuncularımızın turnuva boyunca yaptığı en iyi 5 hareketi derleyip paylaştı.

Videoda yer alan temsilcilerimiz ise şu şekilde:

  • Buğra ”mojj” Kiraz (Futbolist)
  • Muhammed ”m1tez” Tezcan (Oxygen Esports)
  • Hüseyin ”aimDLL” Kabişteke (BBL Esports)
  • Emre ”Sterben” Demirci (Futbolist)
  • İbrahim ”mag0o” Temizel (Futbolist)

Hadi bu videoya birlikte göz atalım!

5- MOJJ (Futbolist): Haven haritasında kazandığı 2’ye 1 clutch ile Futbolist’in bir round kazanmasına yardımcı olan oyuncu, mükmemel bir oyun sergiledi. (Oxygen Esports’a karşı)

4- m1tez (Oxygen Esports): Haven haritasında B push’u kesen oyuncu seri bir şekilde 3 kill alarak roundun kazanılmasında büyük bir pay sahibi oldu. (Fnatic’e karşı)

3- aimDLL (BBL Esports): Bu klibimiz de Haven haritasından geliyor. C bölgesinde Phantom ile aldığı 3 kill ile Team Liquid’i resmen ipe diziyor. (Team Liquid’e karşı)

2- sterben (Futbolist): Evet doğru bildiniz, bu klip de Haven haritasından geliyor. Başarılı oyuncu A bomba bölgesine yaptığı lurk sayesinde 3 kill birden alarak takımına galibiyeti getiriyor. (Oxygen Esports’ karşı)

1- mag00 (Futbolist): Jett’in bıçakları mı? Evet, maalesef bu bıçaklardan kaçman gerekiyor. Mag0o C’de aldığı uzaktan 2 kill ile gözleri kamaştıran bir performans sergiliyor. (Oxygen Esports’a karşı)


PUBG Mobile Pro League Turkey 2. hafta 1. gün maçları tamamlandı!

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor