Connect with us

Espor

Valorant Champions Tour Challengers Türkiye heyecanı bugün başlıyor

Valorant Champions Tour heyecanı büyük takımların katıldığı Challengers turnuvasıyla başlıyor.

Valorant Champions Tour heyecanı büyük takımların katıldığı Challengers turnuvasıyla başlıyor. BBL, Sangal, Dark Passage  gibi Türkiye’nin önde gelen espor takımları ile birlikte, izleyicileri rekabeti bol bir turnuva bekliyor. Çok güçlü kadrolar, zorlu maçlar ve sıkı rekabet izleyicileri heyecanlandırıyor.

 

 

VCT Turnuva Detayları

 

512 takımın katılacağı dev turnuvada birinci günün sonunda ilk 32 takım bir üst tura yükseliyor. İkinci gün kalan 32 takımdan ise sadece ilk 8 takım ön elemeleri geçip, 1. Challengers hafta sonunda mücadele etmeye hak kazanıyor. 2. ve 3. Challengers hafta sonlarında ise 1.hafta sonunun en iyi 4 takımı, Challengers 2 ön elemelerinden gelecek olan 4 takımla karşılaşacak. Son 8 takımdan başarılı olanlar, Türkiye’yi VCT’nin uluslararası organizasyonunda temsil edecek takımı belirlemek için, Regional Masters’a katılacaklar.

 

VCT Turnuva Takvimi

 

11 Şubat saat 18:00’da başlayacak olan turnuvada canlı yayın olmayacaktır. Ancak katılan oyuncular kendi kanalından yayın yapabilecektir. Diğer günlerin takvimi ise şu şekilde:

12 Şubat-18:00

13 Şubat-17:00

14 Şubat-17:00

 

Canlı yayınlar maçlardan 30 dakika önce maç önü programıyla birlikte başlayacak. Turnuva maçlarını Alican “Karahan” Karahan, Berke “Vlad” Kantürk ve Özgür “Root” Alagül, izleyicilere aktaracak. Canlı yayınları organizasyonun Twitch ve Youtube kanallarından takip edebilirsiniz.

1 Yorum

1 Comment

  1. Pingback: LCK ve LPL sıralamalarının son hali sizlerle EDG hala namağlup

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor