Connect with us

Espor

VALORANT Champions’ta yer alacak tüm takımlar belli oldu!

NA LCQ karşılaşmaları da tamamlandı ve VALORANT Champions’ta mücadele edecek tüm ekipler belirlendi!

VALORANT Champions

İstanbul’da gerçekleşecek VALORANT Champions, hem ülkemizdeki VALORANT hayranlarının hem de dünyanın dört bir yanından espor tutuklarının merak ve ilgisini üzerine toplamış durumda. 2 Eylül’de başlayacak VALORANT Champions’ta kendi bölgelerindeki rakiplerinin arasından sıyrılıp o bölgenin en iyisi olduğunu kanıtlayan takımlar dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen takımlar ile mücadele ederek en iyinin en iyisi olmaya çalışacak.

Yıl içerisinde elde ettikleri puanlar ile turnuvada olmayı garantileyen 10 takıma LCQ (Last Chance Qualifier) karşılaşmaları sonrasında son biletleri kapan 6 ekip daha katıldı ve VALORANT Champions İstanbul kadrosu kesinlik kazanmış oldu.

Dün oynanan Team Liquid vs M3 Champions karşılaşması sonrasında EMEA ekibi Team Liquid İstanbul biletini kapmıştı. Günün ilerleyen saatlerinde ise önce Brezilya merkezli ekip FURIA, sonrasında da Kuzey Amerika’dan katılacak son ekip olan 100 Thieves LCQ karşılaşmalarından mutlu ayrılarak Champions slotlarını kapmayı başardı. LCQ karşılaşmalarından galip ayrılan takımların zafer coşkusu ve kutlamaları özellikle Twitter’da eğlenceli anlara sahne oldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor