Connect with us

VALORANT

VALORANT’ta Cypher ile tüm Bind’ı görmenizi sağlayacak bir hata keşfedildi!

Cypher’ın ajan kamerası ile tüm Bind’ı görmenizi sağlayan bir hata keşfedildi!

Riot Games Valorant

Mixer platformunda yayın yapan Womba121 takma isimli VALORANT oyuncusu, Cypher‘ın ajan kamerası ile tüm Bind haritasını görmeyi sağlayan bir nokta keşfetti!

Don’t know if this is new or not but I found one of the most broken camera spots on bind. RIOT pls fix from r/VALORANT

“Cypher’ın kamerası ile tüm Bind’ı görmenizi sağlayan bir kamera noktası keşfettim. Açıkçası bu biraz fazla güçlü.”

Bu taktiği kullanmak için yapmanız gereken Cypher kamerasını A’nın ortasındaki Işınlayıcı‘nın gösterilen yerine yerleştirmek. Eğer bunu yaptıktan sonra kameradan bakarken Işınlayıcı sesini duyuyorsanız çalışıyordur.

Kamerayı buraya yerleştirip bakmaya başladığınızda haritayı alttan görmeye başlıyorsunuz. Tüm haritanın tabanı kayboluyor ve hem rakibi hem de kendi takımınızı açıkça görebiliyorsunuz.

Ajan kamerası ile görebildiğiniz bazı önemli noktalar şöyle; A kısa, A uzun, B kısa, B uzun, Hamam. Bir kaç kör nokta olsa da tüm taktiksel yerleri görebiliyorsunuz.

Tabi ki kameradan sadece rakibi görebiliyorsunuz, ateş edemiyorsunuz. Her ne kadar ateş edemeseniz de, rakibin yerini kendi takımınıza bildirebilirsiniz. Rakiplerinize ateş açarak da onların aklını karıştırabilirsiniz.

Hile önleme üzerine çok fazla çalışan VALORANT geliştirici ekibi, bu hatayı kesinlikle dereceli oyunlar aktif olmadan kaldıracaktır. Şunu da hatırlatmakta fayda var, oyunun kayıt sözleşmesinde de bulabileceğiniz gibi oyun içerisindeki hataları yararınıza kullanmak oyundan uzaklaştırılmanıza sebep olabilir!


TFT, yeni minik efsane tasarımlarını oyuncularla paylaştı

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT