Connect with us

Riot Morello: “Şu an VALORANT dereceli sistemi ile ilgilenen kimse yok!”

VALORANT dereceli sistemi için işler iyi gitmiyor!

VALORANT faze dereceli sistemi

Eğer siz de VALORANT‘ın dereceli sıraları hakkında endişeleniyorsanız Riot Games‘in size kötü bir haberi var. Riot Morello‘nun söylediğine göre şu an için VALORANT dereceli sistemi ile ilgilenen kimse bulunmuyor!

Morello’nun açıklamasına göre dereceli sistemi üzerinde çalışan yetkili isim yakın zamanda şirketten istifa etmiş bulunuyor. Bu da demek olur ki oyuncular soru sorduğunda şu an için cevaplayabilecek yetkili bir isim Riot bünyesinde bulunmuyor. Ayrıca bu haber bize Riot’un son zamanlarda dereceli sıralar ile ilgili neden haber yapmadığını da açıklıyor.

Bir çok oyuncunun dereceli sistemi, MMR ve lig tırmanma ile ilgili birçok sorusu bulunuyor. Fakat VALORANT yetkilileri uzun bir süredir bu konu hakkında bir açıklama yapmıyorlar.

Sonuç olarak Riot uzun vadede bu soruna bir çözüm bulduğunu fakat şu an için kısa süreli bir çözüm aradıklarını söylüyor. Dereceli sistemi oyunların en önemli parçalarından biridir fakat bir takım liderinin olmaması gelecekte geliştiriciler için soruna yol açabilir.

Çoğu oyuncu durumun kritikliğinden endişeli fakat Morello’nun da bu kadar açık olması bir parça insanları rahatlatıyor. Riot’un genel politikasının da bu şekilde olduğunu daha önceden de görmüştük.

Bir an önce ekibin başına iyi bir takım liderinin getirilmesini ve yükselişte olan bu oyunun daha da büyümesini temenni ediyoruz!


Gönder Kazan’da Bu Akşam: Toplam Ödül 2980 RP + 200 GKP

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir