Connect with us

Espor

VALORANT First Strike finallerinin yayın detayları paylaşıldı

3-7 Aralık arasında VALORANT’a doyacağız

VALORANT-first-strike

Dünyanın en iyi takımlarını bir araya toplayan VALORANT First Strike finallerinin yayın detayları birçok farklı bölge için paylaşıldı.

First Strike turnuvasında elemeler oynandı, en iyi takımlar ana etkinliğe adını yazdırmayı başardı. Türkiye dahil olmak üzere 11 bölgede oynanacak olan First Strike ana etkinliğinin yayın detayları ve maç tarihleri oyuncularla paylaşıldı.

VALORANT First Strike finallerinin yayın detayları

G2 Esports, Team Liquid, FunPlus Phoenix, SUMN FC, Nolpenki, Orgless, Purple Cobras ve Team Heretics’in mücadele edeceği Avrupa aşaması, 3 Aralık ve 6 Aralık arasında her akşam 19.00-01.00 arasında oynanacak. Genç yıldız cNed de Nolpenki formasıyla ülkemizi First Strike Avrupa finallerinde temsil edecek.

Team Envy, 100 Thieves, Sentinels, Renegades, TSM, FaZe Clan, T1 ve Immortals ise Kuzey Amerika’nın First Strike finallerinde birbirileriyle karşılaşacak. Kuzey Amerika’daki etkinlik 4-7 Aralık tarihleri arasında, 02.0008.00 arasında oynanacak.

Global bazdaki etkinliklerin bütün detayları için buraya tıklayarak Riot’un paylaştığı içeriğe erişebilirsiniz.

VALORANT First Strike Türkiye finallerinin turnuva tablosu ve karşılaşmaları belli oldu!

Türkiye’deki etkinlikte ise OxygenFutbolistSangal, BBLMod-Z, Anatolia Esports, 5NOOBS kadrosunu alan Beşiktaş Esports ve HaZe Clan kozlarını paylaşacak. 3-6 Aralık tarihleri arasında oynanacak olan maçlar için henüz saat aralığı paylaşılmadı.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor