Connect with us

VALORANT

VALORANT geliştiricileri bıçağın akıbeti hakkında açıklamalarda bulundular

Geliştiriciler de bıçağın temel eksikliklerinin farkında.

VALORANT geliştiricileri bıçağın

Oyunculardan gelen soruları yanıtlayan VALORANT geliştiricileri bıçağın oyun içindeki rolü ve gelecek planlarını oyuncularla paylaştılar.

VALORANT’a Sor serisinin yeni bölümünde bir oyuncu tarafından bıçak isabetinin daha tutarlı hale getirilip getirilmeyeceği sorusu üzerine geliştiriciler önemli noktalara açıklık getirdiler. Tırmanış oyun modu ile birlikte bıçağın eksik yönlerinin daha da gün yüzüne çıktığından bahseden oyuncunun sorusu geliştiricilerin de halihazırda bıçağın mevcut durumundan mutlu olmadıklarını ortaya koydu.


Bıçağın oyuncular tarafından son çare olarak ya da kendilerinden habersiz bir rakibi öldürmek için tercih edildiğini söyleyen geliştiriciler oyun dinamiklerinin yakın dövüş silahına göre dizayn edilmediğini kabul etmiş durumdalar. Bıçağın saldırı animasyonu hasar vermiş gibi hissettirirken aslında düşmanın hasar almadığını görmenin kafa karıştırıcı olduğunu da kabul etmiş olan geliştiriciler bıçağın denge sorunlarının düzeltilmesinin gündemlerinde olduğunu ancak önceliklerinin diğer silahlar olduğunu belirtmiş vaziyetteler.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT