Connect with us

VALORANT

VALORANT geliştiricileri maç kuyruğunda poligona girme konusunda açıklamada bulundular

Çokça talep edilen özellik hakkında yeni açıklamalar geldi.

VALORANT geliştiricileri maç

Riot’a Sor serisinin 9. bölümünde VALORANT geliştiricileri maç sırası beklerken poligonda vakit geçirmek isteyen oyunculara yanıt verdi.

VALORANT‘ın zaman zaman oldukça uzayabilen maç bulma kuyruklarının kimi zaman gerçekten can sıkıcı olduğu bir gerçek. Oyuncular uzun zamandır maç sırasında beklerken vakitlerini atış pratiği yaparak geçirmek istediklerini geliştiricilere iletiyorlardı. Bu konu üzerinde çalıştıklarını geçmişte açıklamış olan geliştiriciler konuya Riot’a Sor serisinin yeni bölümünde de yer verdiler.

Bu durumun oyun sunucularına standart bir maçla aynı yükü bindireceğini söyleyen oyunun Baş Oyun Modu Yapımcısı Jared Berbach buna karşın poligonun yalnızca tek oyuncu barındıracağı için veriminin düşük olacağından bahsetti. Sunucularının gücünü rekabetçi maçlara ayırmanın daha iyi olacağını düşündüklerini söyleyen Berbach buna karşın oyunculara konu hakkında farklı bir çözüm sunulacağının da müjdesini verdi.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT