Connect with us

VALORANT

VALORANT Genel Geçersizlik özelliğiyle ilgili gelişmeleri paylaştı!

VALORANT Genel Geçersizlik özelliğiyle ölçülen değerler tüm oyuncuları şaşırttı!

VALORANT Genel Geçersizlik

Son zamanların popüler FPS oyunlarından biri olan VALORANT Genel Geçersizlik özelliğiyle ilgili gelişmeleri oyuncular ve istatistikçiler ile paylaştı. Çıktığı günden bugüne optimizasyon sorunları ile uğraşan Riot Games yazılımcıları 4.03 yamasından beri denedikleri yeni özelliği tanıttı.

Yazılımcılar konu hakkında, ” Genel Geçersizlik, oyuncu kitlemizin büyük bir bölümünde kayda değer gelişmeler sağladı. Hatta, oyunun çıkışından beri istemcilerde görülen en büyük performans kazanımı oldu. Grafikler çok heyecan verici ve biz de bu durumdan çok mutluyuz. Yine de tam olarak neye baktığınızı anlamanız önemli. Büyük ve karmaşık veri gruplarıyla çalışıyoruz. Verileri düzenlemek, filtrelemek ve kontrol etmek oyuncu deneyimini anlamamıza yardımcı oluyor.” ifadelerini kullandı. Son zamanda iyi bir performans artışı sağlayan oyun, oyuncuların tüm performansı ile oyunu oynamasını bekliyor.

GENEL GEÇERSİZLİĞİN ÖZETİ

global-invalidation-summary-flow_TR.jpg

Genel Geçersizlik işlemcinin ön planda olduğu istemcilerde (genellikle orta ve üst düzey bilgisayarlarda) %15’e varan kazanım sağlıyor. Bu kazanımı tespit edebilmek için birden fazla ekip aylar boyunca çaba gösterdi. Oyunun iyileştirmeler için hazır olan alanlarını tespit etme çalışmamız işe yaradı. Bu sırada yapılan risk yönetimi de oyuncuların daha tutarlı bir deneyim yaşayacağına yardımcı oldu.

VALORANT Genel Geçersizlik özelliğiyle ilgili gelişmeleri paylaştı!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT