Connect with us

VALORANT

VALORANT için yeni ajan bir ay içinde karşımızda olabilir

VALORANT’ın yeni düellocusu bir ay içinde bizlerle olabilir

sorunlu 1.11 yaması

Oyunun baş yapımcısının açıklamalar yaptığı videoda yeni VALORANT ajanının gelişinin yaklaşık bir ay içinde olacağı gözüküyor.

VALORANT’ın baş yapımcısı Anna Donlon’ın yaptığı açıklama, yeni ajanın çıkış tarihi ile ilgili bilgileri göz önüne seriyor. Videoda oyunun bölüm ve kısım mantığından bahseden Donlon, altı ayda bir yenilenecek olan bölümlerin kapsamında üç adet kısım olacağından, ve bu kısımların her birinde de oyuna yeni bir ajan geleceğini söyledi. Paylaşılan fotoğrafta ise bu kısmın başlangıcında gelen Reyna’yı, ilk kısmın ardından bir ay geçtiği için büyük ihtimalle bir dahaki ay gelecek olan ajanın silüetini ve son kısım için bir soru işaretini görüyoruz.

anna donlon valorant yeni ajan

Oyunun çıkışıyla birlikte oyuncuların beğenisine sunulan ajan, gücüyle dikkatleri üzerine çeken Reyna olmuştu. Reyna’nın ardından gelmesi beklenen ajanın silüeti fotoğrafta gayet net bir biçimde görülmekte.

Gelecek olan ajan hakkında ise henüz bir bilgi veya sızıntı bulunmuyor. Fakat oyuncu kitlesinin büyük bir kısmı silüetten yola çıkarak yeni ajanın da düellocu olmasını bekliyor. Bu ajanın ardından ise oyundaki tek şifacının Sage olduğunu göz önünde bulundurursak yeni bir şifacının gelmesi de olası. VALORANT için gelecek olan yeni ajan bakalım gerçekten de birçok aynı tipte ajan olmasına rağmen düellocu mu olacak?

Anna Donlon’ın açıklamaları hakkındaki detayları aşağıdaki yazımızdan okuyabilirsiniz.

Anna Donlon, VALORANT’ın geleceği hakkında açıklamalar yaptı – Yeni ajan yolda!

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


VALORANT