Connect with us

Espor

VALORANT isim değiştirme nasıl yapılır? VALORANT’ta nick değiştirmek!

VALORANT’ta nick nasıl değiştirilir? VALORANT isim değiştirme rehberi!

GGTech VALORANT Invitational 2

Riot Games’in bizlere sunmuş olduğu yeni FPS oyunu VALORANT, FPS dünyasında tüm dengeleri değiştirmiş durumda. Oyun yalnızca FPS oyuncularını değil tüm dünyadan, farklı tür oyunlardan oyuncuları da kendi bünyesine çekmeye devam ediyor.

VALORANT, çıkışından itibaren birçok FPS oyuncusunun kaderini dahi değiştirdi. Örnek vermek gerekirse Kuzey Amerika’nın önde gelen ekiplerinden Team Liquid’in kaptanı nitr0, HellRaisers kaptanı ANGE1 gibi oyuncular, müthiş CS:GO kariyerlerini sonlandırıp VALORANT oyununda kariyerlerini devam ettirme kararı aldı.

Tüm bunlar bir yana, Türk oyuncuların da büyük ilgi duyduğu VALORANT’ta en dikkat edilen şeylerden biri de oyuncuların oyun içerisindeki isimleri. Oyun içerisinde ismi değiştirmeye yarayan herhangi bir ayar bulunmuyor. Bunun için yer alan yöntem ise oldukça başka.

VALORANT’ta isim değiştirme!

VALORANT’a başlarken kayıt olduğunuz isimden memnun değil misiniz? Oyun içerisinde kazara adınız ve soyadınız, görünen takma adınız mı oldu? Bu sorunların tümünü çözmek aslında oldukça basit.

  • VALORANT’ta isminizi değiştirmek istiyorsanız bunun için yapımcı şirket Riot Games üzerindeki değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için ise Riot hesabınıza ilk olarak giriş yapmanız gerekmekte. BU BAĞLANTIYA TIKLAYARAK Riot hesabınıza giriş yapın.
  • Giriş yapmanızın ardından karşınıza bir menü çıkacak. Burada yer alan menüde ikinci sırada bulunan RIOT ID yazısına tıklayın.
  • Karşınıza çıkacak olan bölümde size ait olan RIOT ID görünecek. Burada isminizin hemen yanında bulunan kalem simgesine tıklayarak düzenleme işlemine başlayın.
  • YENİ RIOT ID yazan bölüme kullanmak istediğiniz yeni isminizi yazın. Buraya yazacağınız ismin aralarında boşluk dahi olabilir.
  • İsminizi yazdıktan sonra yandaki kutucuğun altında yer alan Rasgele düğmesine tıklayın ve ardından aşağıda yer alan Gönder butonuna tıklayın.
  • Tüm bu işlemleri tamamlamanızın ardından VALORANT içerisindeki isminizi başarı ile değiştirmiş olacaksınız.

yazmayı sever.

10 Yorum

10 Comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor