Connect with us

Güncel

VALORANT Kill rekoru kimin? İşte VALORANT rekorları

VALORANT rekorlarına göz atıyoruz!

VALORANT Kill rekoru kimin? İşte VALORANT rekorları

VLAORANT Champions 2023 Los Angeles heyecanı tüm hızı ile devam ediyor. Ülkemizden FUT Esports’un da ter döktüğü turnuva sürerken, VALORANT içeriklerimize tam gaz devam ediyoruz. Bu yazıda merak edilen VALORANT Kill rekoru, en uzun VALORANT maçı ve VALORANT izleyici rekoru gibi VALORANT rekorları listeliyoruz.

VALORANT rekorları

VALORANT Kill rekoru

VALORANT en fazla kill alma rekoru konusunda Dexerto tarafından hazırlanan içerikten faydalanıyoruz. İçerikte belirtilene göre VALORANT Kill rekoru 52 öldürme ile Peito Infinity oyuncusu Caio “silentzz” Morita’ya ait. RD E-SPORTS’a karşı oynadığı maçta silentzz, bu rekora Jett ile imza attı.

Bu rekoru genişletmek gerekir ve tek maç yerine tek seri haline getirirsek ise 5 maçlık seride en fazla kill alan oyuncu unvanı Illya “something” Petrov’un elinde. Petrov, 5 maçlık seride toplamda 136 Kill’i hanesine yazdırarak bu rekora ulaşmış durumda.

En uzun VALORANT maçı rekoru

En uzun VALORANT maçı konusu ise sadece paylaşılanları bilme imkanımız olduğu için biraz arafta kalıyor. Aynı içerikte belirtilene göre bilinen en uzun VALORANT maçı rekoru 1 saat 29 dakika 15 saniye gibi oldukça uzun bir süre ile Reddit kullanıcısı u/PerdoxEd1ting’e ait.

11 Nisan 2022’de Reddit üzerinde yaptığı paylaşımda maç süresini paylaşan oyuncu, 52 Round oynadıkları bilgisini de paylaşmıştı.

VALORANT izleyici rekoru

VALORANT izleyici rekoru konusuna geldiğimizde ise rotayı sağladığı istatistikler ile daha önce de içeriklerimize kaynak olan Esports Charts yardımımıza koşuyor. Platformun sağladığı verilere göre VALORANT izleyici rekoru 1 milyon 505 bin 804 izleyici ile VALORANT Champions 2022 İstanbul kapsamında oynanan Optic – LOUD karşılaşmasına ait.

Sizler VALORANT Kill rekoru olmak üzere bu VALORANT rekorları hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir: 

VALORANT istatistik bakma nasıl yapılır? 

CS:GO kumar sitesi sponsorluğu alanlara Twitch’ten kötü haber

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel