Connect with us

VALORANT oyuncusu kolayca mermi geçiren noktaları gösterdi

VALORANT’ta kolayca mermi geçirebileceğiniz noktalar!

VALORANT

Bir VALORANT oyuncusu rakibi duvardan vurarak gafil avlamanızı sağlayacak noktaları gösterdi!

Duvardan rakibi vurmak, oyunculara farklı oyun imkanı sağlayan bir özellik. Rakibiniz sizi göremeden onu alt etmek için iyi bir yöntem. Özellikle rakibi vurmanın zor olduğu açılarda bu özellik çok işe yarayabiliyor. Bir VALORANT oyuncusu da oyundaki kolayca mermi geçiren yedi noktayı çektiği bir video ile bizlere gösterdi.

Noktalardan bir tanesi oyuncuların çok fazla baskın yaptığı Split haritası B bomba bölgesine giden uzun tünelin başı. Tünelin sol tarafında bekleyen oyuncuları eğer oyuncu arka köşede duruyorsa duvardan vurabiliyorsunuz.

valorant ss1

Eğer Operator kullanıyorsanız buradan çıkan oyuncuları rahatça düşürebilirsiniz. Aynısını taaruz tüfekleri ile de yapabilirsiniz fakat bu silahların duvarı delme oranı daha az olduğundan dolayı hedefi öldürmeniz zorlaşacaktır.

VALORANT ss 2

Aynı taktik yine Split’in A bomba alanında da kullanılabilir. Spike‘ı kurduktan sonra eğer rakibinizin Heaven‘dan size baktığınız biliyorsanız videoda ya da resimde gördüğünüz özel yerlere ateş edebilirsiniz. Soldaki rakip için soldaki boşluğa, sağdaki rakip için sağdaki boşluğa ateş edebilirsiniz. Bire bir kalındığında çok işe yarayacak bir taktik!

VALORANT çıkalı çok az bir süre olmasına rağmen oyunculardan sürekli bu tarz taktik paylaşımları geliyor. Kalan beş noktayı da videodan öğrenebilirsiniz!

VALORANT kapalı betası bu yaz bitecek. Kapalı betaya nasıl erişim kazanıldığını öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz!


Koç Nova, Beşiktaş Esports ile yollarını ayırdı

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir