Connect with us

Espor

VALORANT Masters: Berlin mücadeleleri başlıyor!

VALORANT Masters: Berlin heyecanı @AcendClub – @supmassblaze mücadelesi ile start alıyor! #VCT #VALORANTMasters

VALORANT Masters: Berlin mücadeleleri başlıyor!

Kuzey Amerika, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika, Brezilya, Latin Amerika, Kore, Japonya ve Güneydoğu Asya bölgelerinden gelen toplamda 15 takımın mücadelesine şahit olacağımız VALORANT Champions Tour 2021: Aşama 3 Masters – Berlin veya kısa adı ile VALORANT Masters: Berlin karşılaşmaları 10 Eylül Cuma günü Türkiye saati ile saat 16:00’da başlıyor!

Ucunda toplamda 700 bin dolarlık bir ödül havuzu olan turnuvanın açılış karşılaşmasında etkinlikte ülkemizi temsil eden SuperMassive Blaze ile Türk oyuncu Mehmet Yağız “cNed” İpek’in yer aldığı ACEND takımı karşı karşıya gelecek. Saat 16:00’da başlayacak olan mücadele üç maçlık bir seri üzerinden oynanacak.

Günün devamında ise saat 19:00’da Kore bölgesinin temsilcisi F4Q takımı ile EMEA bölgesi takımlarından G2 Esports karşılaşacakken, saat 22:00’da başlaması planlanan günün kapanış karşılaşmasında ise Brezilyalı Havan Liberty takımı ile Kuzey Amerikalı 100 Thieves takımı karşılaşacak.

VALORANT Masters: Berlin ilk gün maçları

  • 16:00 – ACEND vs SuperMassive Blaze
  • 19:00 – F4Q vs G2 Esports
  • 22:00 – Havan Liberty vs 100 Thieves

VALORANT Masters: Berlin heyecanına ortak olmak isteyenler canlı yayınları VALORANT Esports TR Twitch kanalından veya VALORANT Champions Tour Türkiye YouTube kanalı üzerinden Alican “Karahan” Karahan, Berke “Vlad” Kantürk, Özgür “root” Alagül, Eren “Hetze” Akın ve Oğuz “Noeldayı” Avcı’nın sunumları ile takip edebilirler.


İlginizi Çekebilir:

Brave: “Dürüst olmak gerekirse o kadar da iyi değiller”

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor