Connect with us

Espor

VALORANT Masters Kopenhag 3. gün karşılaşmaları başlıyor!

VALORANT Masters Kopenhag heyecanı 3. gün ile devam ediyor!

VALORANT Masters Kopenhag

VALORANT esporunun kalbinin Kopenhag’da attığı bu günlerde birbirinden heyecanlı karşılaşmalar oynanmaya devam ediyor. Grup aşamalarının sürdüğü VALORANT Masters Kopenhag karşılaşmalarında grupların ilk 2 günü geride kaldı.

VALORANT Masters Kopenhag 1. gün sonuçları

Grup aşamalarında yer alan 8 takım gruplarının en iyileri olmak ve adlarını playoff aşamasına yazdırmak için mücadelelerini sürdürüyor. VALORANT Masters Kopenhag 1. gün karşılaşmalarının ilk günü DRX vs Northeption maçı ile başladı. Daha önceden de gruplarda iyi açılışlara imza atan DRX bu karşılaşmadan 2-0 galip ayrıldı. Grubun diğer bir karşılaşması ise LOUD ve KRÜ arasında oynandı. Arjantinli KRÜ ekibi bu karşılaşmayı 2-1 kazandı. İlk günün son karşılaşması ise EMEA temsilcisi Guild ve son Masters şampiyonu Optic arasında oynandı. Guild bu karşılaşmayı 2-0‘lık skor ile galip tamamladı ve böylece ilk gün tamamlandı.

  • DRX vs Northeption (2-0)
  • LOUD vs KRÜ (1-2)
  • Guild vs Optic (2-0)

VALORANT Masters Kopenhag 2. gün sonuçları

VALORANT Masters Kopenhag 2. gün karşılaşmalarında ise heyecan yine doruklarda yaşandı. FunPlus Phoenix ve XERXIA 2. günün açılış karşılaşmasına karşı karşıya geldiler. XERXIA’nın zafere tutunma çabalarına rağmen FPX 2-1’lik galibiyet ile karşılaşmadan ayrıldı. Günün diğer bir karşılaşması ise KRÜ ve Guild arasında oynandı. EMEA temsilcisi Guild maçı 2-1 kazanarak gruplardan playoff aşamasına ulaşan ilk takım oldu.

  • FPX vs XERXIA (2-1)
  • Guild vs KRÜ (2-1)

VALORANT Masters Kopenhag 3. gün karşılaşmaları

VALORANT Masters Kopenhag heyecanı bugün oynanacak 3. gün karşılaşmaları ile devam edecek. Günün ilk karşılaşması saat 16.00’da FPX ve DRX arasında oynanacak. Bu maçı ise Northeption vs XERXIA karşılaşması saat 19.00’da takip edecek. 3. günü noktalayan karşılaşma ise Optic vs LOUD arasında saat 22.00’de oynanan maç olacak. Bu karşılaşmaların sonuçlarını da sizler ile paylaşıyor olacağız.

  • FPX vs DRX – 16.00
  • Northeption vs XERXIA – 19.00
  • Optic vs Loud – 22.00
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor