Connect with us

Espor

VALORANT Masters Kopenhag 3. gün karşılaşmaları tamamlandı!

Son şampiyon OpTic VALORANT Masters Kopenhag final karşılaşmasında kazanan ekip oldu!

VALORANT Masters

VALORANT Masters Kopenhag turnuvasında grup aşaması neredeyse tamamlanmak üzere. Geçtiğimiz gün playofflara ulaşan ilk takım olan Guild’in belirlendiği turnuvada heyecan 3. gün karşılaşmaları ile bugün de sürdü. Birbirinden iyi ekiplerin karşı karşıya geldiği, her bölgeden temsilcinin bir diğerine üstünlük kurma mücadelesi verdiği VALORANT Masters Kopenhag’da günün sonuçları ise şu şekilde oldu:

VALORANT Masters Kopenhag 3. gün karşılaşmaları!

Günün ilk karşılaşması olan DRX vs FPX maçında Kore ve EMEA ekipleri karşı karşıya geldi. Karşılaşma öncesi her ikisinin de birer galibiyeti bulunan FPX ve DRX ekiplerinden mutlu ayrılan taraf ise DRX oldu. Saat 16.00’da başlayan karşılaşmadan 2-0 galip ayrılan DRX böylece playoff biletini kapmış oldu. Katıldığı Masters turnuvalarının grup aşamalarında mağlubiyet yüzü görmeyen DRX bu serisini sürdürmeye devam ediyor.

Günün bir diğer karşılaşması ise Northeption ve XERXIA ekipleri arasında oynandı. Karşılaşma Northeption ekibinin 2-1’lik galibiyeti ile bitti. Northeption bir üst tura çıkarken Japonya ekibi karşısında galibiyete ulaşamayan XERXIA turnuvaya veda eden ilk ekip oldu.

Günün üçüncü ve son karşılaşmasında ise OpTic ve Loud karşı karşıya geldi. Oldukça çekişmeli geçen bir karşılaşma sonrasında son Masters şampiyonu OpTic hayranlarını yine yüz üstü bırakmadı. Masters Reykjavík’te final oynayan Loud bu karşılaşmadan da galibiyet almayarak galibiyetsiz bir şekilde turnuvaya veda etti. Karşılaşmanın sonucu 2-1 OpTic galibiyeti oldu

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor