Connect with us

Espor

VALORANT Masters Kopenhag playoff maçları başlıyor!

VCT Masters Kopenhag playoff karşılaşmalarında bugün @Alfajervl sahne alacak!

Masters

VALORANT Masters Kopenhag’da grup aşamalarından oluşan ilk 4 gün geride kaldı. Her iki gruptan çıkmayı başaran en iyi ikişer takım playoff aşamasında VALORANT Masters Kopenhag’a doğrudan playofflardan katılan ekipler ile karşı karşıya gelecek.

Dün oynanan son karşılaşmalar ile tamamlanan grup aşamasından mutlu ayrılan 4 ekip Guild, OpTic, FPX ve DRX oldu. Gruplardan başarı ile çıkan bu takımlar şimdi de playoff aşamasında galip gelmeye çalışacak.

PRX vs Guild

VALORANT Masters Kopenhag’ın playoff karşılaşmalarının açılışını PRX vs GLD maçı yapacak. Paper Rex ekibi dün yaptıkları açıklamada oyuncuları f0rsakeN’ın Covid-19 testinin pozitif çıktığını duyurmuştu. f0rsakeN’ın izolasyon alanından oynayacağı karşılaşmada Asya-Pasifik ekibi Paper Rex EMEA’nın 3 devinden biri Guild ile karşı karşıya gelecek. Karşılaşma saat 18.00’de başlayacak.

FPX vs Fnatic

Günün ikinci karşılaşmasında ise Fnatic ve FunPlus Phoenix karşı karşıya gelecek. Grup aşamasından 2 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile çıkan FPX doğrudan playoff aşamasından turnuvaya katılan Fnatic ile karşı karşıya gelecek. Fnatic tarafında temsilcimiz Alfajer’in de sahne alacağı karşılaşmanın başlangıç saati 21.00. Daha önce sık sık karşıya gelmiş bu 2 EMEA ekibi şimdi de VALORANT Masters Kopenhag’da kozlarını paylaşacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor