Connect with us

Espor

VALORANT MOG CUP heyecanı 24 Mayıs’ta başlıyor!

Master of Gamers’ın düzenlediği VALORANT MOG CUP heyecanı 24 Mayıs’ta başlıyor!

VALORANT MOG CUP heyecanı 24 Mayıs'ta başlıyor!

Kıyasıya rekabet ve heyecan dolu Espor turnuvalarıyla neredeyse her oyun platformunun oyuncu topluluklarına birbirinden güzel fırsatlar sunan Master of Gamers, 9-10 Mayıs’da futbol ruhunu evlerde kesintisiz yaşatan Türkiye E-Futbol Turnuvasını düzenleyerek pandemi döneminde evde kalan futbolseverler için tarihe geçen bir organizasyon yaşatmıştı. Şimdi ise organizasyon VALORANT turnuvası ile geliyor.

Gerçekleştirdiği ödüllü espor turnuvaları ve sürpriz markaların büyük hediyeleriyle adrenalini hep zirvede tutan Master of Gamers, 24 Mayıs Pazar Günü Saat 14.00’de Valorant MOG Cup düzenleyecek.

Sadece 64 takımın kaydının onaylanacağı bu turnuvada tekli eleme formatında turnuva ilerleyecek. Katılımın tamamen ücretsiz olduğu nefesleri kesecek turnuvada şampiyon, 1.000 TL nakit ödülün sahibi olacak. Heyecanın doruklara ulaşacağı bu turnuvada yerini almak için; takımını oluşturman ve kaydını göndermen yeterli.

Turnuvaya kayıt olmak için buraya tıklayabilir veya https://bit.ly/ValorantMogCup adresine gidebilirsiniz.

Sende oynayarak kazanmak ve rekabetin içine dahil olmak istiyorsan, 7/24 Online destek sunan espor dünyasının ritminin attığı Master of Gamers’a masterofgamers.com adresinden ulaşabilirsin.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor