Connect with us

VALORANT

VALORANT nişangah gizleme özelliğine çok yakında kavuşabilir

Geliştiriciler yeni özelliğin ipuçlarını verdiler.

VALORANT

Bir oyuncunun sorduğu soru üzerine geliştiriciler tarafından aktarılan bilgilere göre VALORANT nişangah gizleme özelliğine sahip olabilir.

VALORANT’a Sor serisi ile oyunculardan gelen soruları yanıtlayan geliştiriciler bu sayede hem oyuncu topluluğu ile sağlıklı bir iletişim içinde kalıyorlar, hem de oyunun geleceğini topluluk ile birlikte yönlendirmiş oluyorlar. Bir oyuncunun sorusu da geliştiricilere gelecekte oyuna eklenmesi muhtemel bir özellik hakkında fikir vermiş gibi görünüyor.

VALORANT nişangah gizleme

Oyunda kendisini izleyen kişilerden nişangahını gizlemek gibi bir seçeneğinin olup olmadığını soran oyuncu üzücü bir biçimde nişangah seçimi sebebiyle zorbalığa maruz kaldığını da belirtiyor. VALORANT Baş Yapımcısı olan Matt Le ise bu soruya yanıt olarak nişangahları izleyicilere ilham olması için görünür yaptıklarını, ancak böyle bir konuda baskıya maruz kalmanın çok yıpratıcı olabileceğini anladığını belirtiyor. Nişangah gizleme özelliğinin iyi bir fikir olduğunu da ekleyen Le bunu planları arasına eklediklerini ve gelişmeleri paylaşacaklarını da belirtmiş durumda.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT