Connect with us

VALORANT

Valorant oyuncuları, CS:GO’daki gibi bir “eşleşmeyi kabul et” seçeneği istiyor!

Riot Games, Valorant’a bir “eşleşmeyi kabul et” özelliği getirecek mi?

Riot Games son zamanlardaki popüler FPS oyunu VALORANT son güncellemesi ile bazı sistemlerde donma sorunu yaratıyordu.

Riot Games, Valorant’ın rekabet deneyimini daha iyi hale getirmek için her zaman oyuncu geri bildirimlerini dikkate almıştır. Bu sefer oyuncular, oyun başlamadan önce ortak bir maç onayı özelliği istiyorlar.

Counter-Strike: Global Offensive’den farklı olarak, Valorant oyuncularının “maçı kabul et” düğmesine basması gerekmiyor. Riot Games, sistemin bir eşleşme bulduğu anda oyunun otomatik olarak başlamasının daha iyi olduğunu düşünüyor. Ancak oyuncular, oyunu onaylama seçeneğinin rekabet standardını iyileştirebileceğini düşünüyor.

Valorant News, oyuncuların gerçekten Counter-Strike: Global Offensive’dekine benzer bir “maçı kabul et” seçeneği isteyip istemediğini sormak için bir oylama yaptı. Oyuncuların %83’ü bu özellik lehinde oy kullanırken, %17’si oyunda bu özelliği istenmiyor.

Pooüler FPS oyununda şu anda oyuncuların istedikleri haritayı seçmelerine izin veren bir sistem olmadığından dolayı, bazı oyuncuların bu özelliği neden istedikleri anlaşılabilir. Riot Games, rekabetçi maçlar için oyuna bir “eşleşmeyi kabul et” özelliği getirecek mi acaba? Riot Games’in bu geri bildirimi diğer eleştirileri ve yanıtları aldığı için ciddiye alıp almayacağını zamanla göreceğiz.


İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile EMEA Championship’de üçüncü gün maçları tamamlandı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


VALORANT