Connect with us

VALORANT

VALORANT oyuncuları, daha kısa süren bir derecesiz mod istiyor

Spike Rush’tan memnun olmayan oyuncular, daha kısa süren bir derecesiz mod arayışında

VALORANT

Sosyal medyada seslerini duyuran VALORANT oyuncuları, rekabetçi girmeden önce sıkılmadan ısınabilmek için daha kısa süren bir derecesiz mod istiyor.

VALORANT topluluğu, geliştiricilere geri bildirimlerini vermeye devam ediyor. Reddit’te paylaşılan ve büyük bir kitle tarafından destek gören gönderide u/IAMZO3Y adlı kullanıcı, daha kısa süren bir derecesiz mod istediklerini duyurdu.

Icebox haritasındaki Omen hataları için düzeltmeler yapıldı

Rekabetçi oyuna girmeden önce ısınma ihtiyacı duyan oyuncular, bunu Spike’a Hücüm’da yapamadıklarını belirterek bir derecesiz oyunun da çok uzun sürdüğünü söylüyor. Spike’a Hücum ve Ölüm Kalım Savaşı modlarını tamamen farklı bir VALORANT deneyimi olarak gören oyuncular, bunu çözmek için toplam 13 tur sürecek olan bir derecesiz modun oyuna getirilmesini önerdi. 6.300 kişi tarafından beğenilen gönderiye aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Does anyone else want a “quick” unrated mode for us to play? from r/VALORANT

Silahınızı seçemediğiniz bir mod olan Spike’a Hücum ve işbirliği içermeyen Ölüm Kalım Savaşı modunu geçerli bir ısınma olarak görmeyen oyuncu sayısı çok. Gerçekten de öyle mi? Bu konuda sizin düşünceleriniz neler, sizce VALORANT’ın böyle bir moda ihtiyacı var mı? Görüşlerinizi bizlere belirtmekten çekinmeyin.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT