Connect with us

VALORANT

VALORANT oyuncusu, Phoenix Q’su ile duvar arkası görme hatası keşfetti

Phoenix Q’sunun oyunda yarattığı ilginç bir hata keşfedildi

phoenix valorant

VALORANT popülerleştikçe oyunda suistimal edilebilecek hatalar ortaya çıkmaya devam ediyor. Phoenix Q’sunun oyunda yarattığı ilginç bir sonuç keşfedildi.

Riot Games’in çıkardığı stratejik nişancı oyunu VALORANT, son haftalarda oyuncuların dikkatini çekmekte. Oyunun kapalı betasına erişimi olanlar oyunun birçok özelliğini keşfederken betaya giremeyenler erişim bekliyor. Beta esnasında oyunla ilgili birçok farklı mekanik ve bug oyuncular tarafından bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde Sova’nin Raze ile etkileşimiyle ilgili ilgin. bir mekanik bulunmuştu.

İlginizi Çekebilir: VALORANT – Sova’nın Keşif Oku, Raze’in Bombot’una yapışabiliyor!

Bu sefer de oyunu oynayan biri, Phoenix ajanının Q yeteneğiyle oyunu kırabilecek bir mekanik keşfetti. Haven haritasının orta kısmında duvar arkasını görmenizi sağlayan bu hatadan faydalanmak için yeteneği kullanmak bile gerekmiyor. Elinize yeteneği almanız, hatayı kullanabilmeniz için yeterli.

Phoenix Q bug that lets you see thru wall on Haven mid from r/VALORANT

Haven’da duvarın kenarına geçip parmağınızı şıklattığınız anda çok kısa bir süreliğine haritanın karşısını görebiliyorsunuz. Bu süre içerisinde karşıdaki düşmanların yerini görüp oyununuzu ona göre ayarlayabilirsiniz.

Aynı hata B bomba alanından A’ya bakarken de keşfedildi. Köşedeki kutulara çıkıp parmağınızı şıklatarak duvarın arkasını görebiliyorsunuz.

Hata, 0.47+ yamasında düzeltilmiş değil.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT